NIE PLANOWANA CIAZA..PO PROSTU WPADKA-ZDARZA SIE :-)

25/05/07 18:14:19

[quote="me_now":2ignbxah] [...]Jeśli ten problem tak Cię boli to zaangażuj się w jakąś akcję społeczną.
no właśnie zawodwo jestem skazana-i szlag mnie trafia gdy widzę jak ludzie potrafią być nieodpowiedzialni, jak źle kierują swoim życiem i jak inni muszą w pewnym momencie w to życie ingerować i łatać ot i...

Mamy po 20 lat i chcemy miec dziecko .

25/05/07 17:57:47

[quote="paulina861":1vmqggi8] Mysle ze Kazdy ma swoja hierarchie wartosci i kazda jest dobra :) Kazdy dojrzewa w inny sposob jedni szybciej inni wolniej :) Dlatego sa tak wielkie roznice wiekowe :)
Dokładnie i jeżeli ktoś uważa że jest gotowy na własną rodzinę i jest to przemyślana decyzja-nie ma znaczenia ile ma lat.

NIE PLANOWANA CIAZA..PO PROSTU WPADKA-ZDARZA SIE :-)

25/05/07 01:52:59

[quote="flea":f1h2o43b] tak? ok.. jestem głupią, nieopowiedzialną i do tego bezczelna 17-letnią gówniarą.. [...]
to Ty napisałaś! [quote="flea":f1h2o43b][...]może mi jeszcze powiedz dojrzała kobieto, że będę złą matką...
Jeżeli masz takie obawy to zyczę aby się nie spełniły, a maciezyństwo dało wiele radości. A dziwić się mogę równie dobrze, jak Ty oburzać :roll: to chyba nie jest forum wzajemnej adoracji i poklasku.

NIE PLANOWANA CIAZA..PO PROSTU WPADKA-ZDARZA SIE :-)

25/05/07 01:05:38

Ależ ludzie-bo ja uważam, że ciąża jest sprawą kobiety i mężczyzny!!! I zazwyczaj w moim środwisku mówi sie jesteśmy w ciąży. Jeżeli ktos uprawia seks myśląc, że może się uda, że może nie zajdziemy w ciążę to najwidocznej spał na WDŻ-cie i już, seks jest dla dorosłych odpowiedzialnych ludzi, kórzy zdają sobie sprawę jakie konsekwencje może przynieść. Słowo "wpadka" jest zasadne wtedy gdy rzeczywiście mimo zabezpieczenia doszło do zapłodnienia-w każdym innym przypadku to brak odpowiedzialności i parter czy dziesiate nie ma tu nic do rzeczy :!:

NIE PLANOWANA CIAZA..PO PROSTU WPADKA-ZDARZA SIE :-)

25/05/07 00:33:14

Jestem zaskoczona, że ludzie tak często zachodzą w nieplanowaną ciążę :shock: WDŻ jednak się nie sprawdza.