W pierwszym tygodniu :)

10/05/07 19:46:42

karola82 trzymam mocno kciuki :) U mnie to po ptokach... ale słyszałam, że można mieć krwawienia jak sie jest w ciąży... jednak ja już nie robie sobie żadnych nadziei. Nastepnym razem się uda ;) Ale prędko to nie nadejdzie - narazie sie wstrzymam. Ale Wam wszystkim życze pozytywnych testów i wiadomości od lekarza :):)

W pierwszym tygodniu :)

10/05/07 06:35:47

Witam wszystkich! hmmm bardzo dziwna sytuacja.... wstałam sobie raniutko, poszłam kompiu kompiu... i co się stało???? dostałam @ :roll: :roll: :( :( :shock: :shock: 2 tygodnie po spodziewanym terminie :shock: :shock: nigdy, ale to nigdy mi się tak długo nie spóźniała @ - max 3 dni. Cóż więc wizyta u P. Doktora odwołana :? Zastanawia mnie tylko pare istotnych rzeczy... ale to już nie istotne.... szkoda :cry:

W pierwszym tygodniu :)

09/05/07 21:27:43

Kochani ja zmykam spać może zasne... bo ostatnio jakoś kiepsko z moim snem - za dużo mysle ;) Im szybciej zasne tym szybciej pójde do lekarza:) 3-ymajcie sie i dobrej nocy życzę a przede wsyztskim oby każda z was miała tę upragnioną fasolke w brzuszku :) Sobie też tego zycze :)

W pierwszym tygodniu :)

09/05/07 21:19:54

[quote="FunkyGirl":ohe6sben][quote="Aurina":ohe6sben][quote="karola82":ohe6sben]Jak kupowałam ostatnio test w aptece to babka zapytała się mnie czy chce ten co wykrywa ciąże po 2 dniach :shock: Powiedziałam,że nie.Chyba jej się coś pomyliło.jak sądzicie?
Ja tam wiem o testach co wykrywaja ciąze niby już po 6 dniach ale po 2?? nie słyszałam ale ja to amatorka jestem...
O tym że wykrywaja ciążę po 6 dniach tylko piszą (żebyśmy je głupie kupowały) żaden test (nawet laboratoryjny) nie wykryje ciązy przed dniem spodziewanej miesiączki :wink: Karola wieczorem przed dniem wykonania testu NIE PIJE SIĘ PŁYNÓW PO GODZ.18:00 :!: :!: :!: I nie robi się siku przed zrobieniem testu :!: :!: :!: M=płyny rozcieńczają zebrane HCG w moczu :) Aurina brzuszek na tym etapie ciązy jeszcze nie rośnie :wink: Ale trzymamy razem z moją dzidzią kciuki za Was wszystkie :*:*:*:*:*:*:*
Ale macica się powiększa co daje efekt nawet niewielkiego zaokraglenia :) Styl wzdęcia... a ja zawsze płaski brzusio miałam więc dlatego dla mnie ten objaw na tym etapie jest podejżany ;)

W pierwszym tygodniu :)

09/05/07 21:17:30

słyszałam, tez że lekarz moze zaproponowac zastrzyki na wywołanie @ jeżeli po nich ona nie nastapi to oznacza ciązę. Tylko czy one aby napewno sa bezpieczne jeżeli jest się w ciąży... hmm ja niecierpliwie czekam do jutra i z samego rana ide do ginekologa... wierze że cos wykryje oby bo przez następny dzień niepewności ... oszaleje