Szczecin wita mamusie -od niemowlaka do przedszkolaka

07/03/09 18:31:12

Witam drogie forumowiczki! Nie wiem czy gdzieś na forum jest wątek "Kupię/Sprzedam", więc idę na łatwiznę. Jeśli naruszam w jakikolwiek sposób regulamin forum - to z góry przepraszam. Zakaz handlu na forum/mritula Pozdrawiam, D.

Pory karmienia

27/04/08 15:15:49

Ja to mam z moją Lenką w ogóle kosmos ostatnio... jak wcześniej wsuwała zupki bez opamiętania, teraz nie może na nie patrzeć. Deserki owocowe jada ze smakiem, a żeby wcisnąć jej mleko, najpierw muszę oszukać ją herbatlą. Ponadto mocno jej się odbija i wymiotuje po mleku innym niż Bebilon, a to jest bardzo drogie :/ No ale nic, trzeba przeboleć ten okres ;) Lekarka powiedziała, ze do deserków w takiej sytuacji moge dodawać kaszki, tylko zastanawiam się czy dosypać po prostu kaszy czy najpierw rozrobić ją z mlekiem i potem dodać owoców? Co do zupek, to gotowałam sama, teraz daję Geerberki, bo co ugotuję to większość wyrzucam. czekam z utęsknieniem aż nadejdzie czas spokojnych posiłków u małej, jak kiedyś. Pozdrawiamy, D.

Pory karmienia

26/04/08 08:01:44

Ha tam się żadnymi poradnikami nie kieruję, staram się "wsłuchać" w potrzeby mojego dziecka i stawiać na matczyną intuicję. Co do posiłków, ostatnio mała troche chorowała i wszystko się rozregulowało, a tak dostawała 3 butle mleka i dwa posiłki inne - deserek na porzekąskę między karmieniami i obiadek jako jeden posiłek.

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

22/04/08 10:35:12

Jostyska, dzięki, ale Ełk trochę daleko od Szczecina :D Damy radę, na szczęście za oknem słoneczko świeci, więc nie będzie tak źle. Widzę, że zaręczona, na kiedy ślub planowany?

Pory karmienia

22/04/08 10:29:52

Połowa dziewczyn pewnie za powyższego posta "olała" temat. A poradniki to tylko teoria, która nie zawsze współgra z praktyką. Może za dużo poradników czytasz i za bardzo się z nimi "integrujesz"? Pozdrawiam, D.