Mamy "atopików"

19/06/08 12:30:15

monciak wafle wykluczyłam bo jadł je przez kilka dni wcześniej i nic nie było, podejrzewam że jest w nich jajko ale to już sprawdzone i nie uczula. Po tej rybce też nic nie było przez 2 dni i nagle wczoraj lekko czerwony a dziś maleńkie krostki. Nie są prawie widoczne więc nie zawracam sobie nimi głowy. Co do tego pocenia i płaczu to u nas też tak jest, ze jak się zgrzeje to robią się czerwone, ale to chyba u wszystkich.

Mamy "atopików"

18/06/08 21:46:34

monciakk wydaje mi się że takie małe dzieci też mogą mieć alergię kontaktową i nie wiem czy to nie byłoby lepsze. U nas po podaniu rybki przez 2 dni nic a dziś miał lekko czerwony policzek, wątpię że to właśnie po rybie bo zawsze wychodziło mu bardzo szybko a wczoraj nie dostał kompletnie nic nowego więc znów niespodzianka. Ale ja też się już tym tak nie przejmuje, przez tyle miesięcy zdążyłam się przyzwyczaić, że na policzkach coś jest. Filip zajada się strasznie wafelkami od lodów, zaczęło się na wycieczce i tam sprawdzone, że nic mu po tym nie było. Teraz jak przechodzimy obok cukierni to już piszczy że chce wafelka.

Mamy "atopików"

15/06/08 20:31:53

U nas super poprawa, policzek czyściutki, tylko naczynka trochę widoczne. Aż boję się cieszyć żeby się nie pogorszyło. Jutro próbujemy słoiczek z rybą, mam nadzieję że przejdzie to będzie kolejne źródło białka bo mleko już idzie w odstawkę. monciakk trzymam kciuki za pieski :D

Mamy "atopików"

14/06/08 08:49:59

Ja też myślałam o zrobieniu takich badań ale ja czytałam wcześniej takie podobne artykuły to było tam napisane że innymi objawami pasożytów jest niespokojny sen, brak apetytu i coś tam jeszcze a u nas występuje tylko wysypka. Filip przesypia całe noce od kiedy miał 8 miesięcy, apetyt też raczej mu dopisuje. Ale po przeczytaniu takiego artykułu od razu pomyślałam o zrobieniu tych badań.Daje dużo do myślenia. U nas widać znaczną poprawę nawet po wprowadzeniu nowości, więc myślę, że jest tak jak napisano w artykule, jelita dojrzały i zaczynają funkcjonować coraz lepiej i mniej już wychodzi na skórkę. Mam wielką nadzieję,że tak właśnie się dzieje w naszym przypadku. mika ale jeśli są u Was jakieś problemy ze snem to myślę że mogłabyś spróbować z tymi badaniami, trzeba sprawdzić każdą możliwość.

Mamy "atopików"

13/06/08 09:51:33

U nas w miarę ok. Wczoraj dałam Filipowi po raz drugi mięsko z gołąbka z ziemniakami i marchewką i dziś policzek jeszcze ładniejszy niż wczoraj. Chciałam zrobić jeszcze jedną próbę bo coś nie mogłam uwierzyć że zwykłe mięso mielone go uczuliło skoro je parówki i różne wędliny i udało się widocznie poprzednim razem zjadł jeszcze coś innego co go uczuliło. Co do kremów do smarowania to ja bardzo polecam firmy LA ROCHE POSAY lipikar emulsja do smarowania twarzy i ciała. Duża tubka 400ml kosztuje ponad 60 zł ale jest wydajny, ja smaruje małego 2 razy dziennie i starcza nam na ponad miesiąc.