rozwój bliźniaków

20/07/09 13:03:58

roksi w jakim wieku są Twoje Niunie? U mnie ewidentnie jedna rozwija się wolniej od drugiej. Oliwcia już ładnie siedzi, raczkuje i próbuje wstawać - chociaż wiem że i tak zaczęła to wszystko robić później niż inne dzieci w jej wieku. Julcia tylko pełza i to bardzo nieporadnie, przysuwa się podciągając rączkami a resztę ciała ciągnie za sobą. Jestem przerażona, chociaż ciągle powtarzam sobie - każde dziecko rozwija się inaczej! Ciesze się że w ogóle robi jakieś postępy. Jeszcze kilka dni temu przewracała się tylko z plecków na brzuszek i odwrotnie. Jednak wydaje mi się że Julcia jest bardziej do przodu intelektualnie. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła kontynuować z nią rehabilitację.

ile cykli odcazekać ze staraniami o dzidzie po tabsach?

02/07/09 12:27:52

Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu. No i mam przepiękne dwie księżniczki :D

Można zajść w ciążę bez seksu?

02/07/09 12:25:01

Przecież ci ludzie sobie najzwyczajniej jaja robią :!: Wy naprawdę uwierzyliście w to, że te pytania są na poważnie? Mnie na myśl to nie przyszło - szczególnie to co napisał/a płomyk :lol:

usunięta ósemka a ciąża

01/07/09 12:10:00

Kobitki dajcie już spokój! Stella nie bądź taka złośliwa. Na forum każdy może pisać na co tylko ma ochotę i jednemu może się to podobać innemu nie. Co w tym złego? Ty napisałaś że nie podobają ci sie posty Lilith, ja napisałam że podobają. I co z tego, takie to śmieszne?

usunięta ósemka a ciąża

30/06/09 21:36:16

A mnie tam podobają się posty lilith, fajnie się je czyta i oby więcej takich osób na forum :) ps. a jaką ja jestem specjalistką w znajdowaniu czasu dla dzieci i forum - 20 postów od 2007 roku ;)