Grzybica a poród siałami natury

15/05/07 09:50:12

Znaczy mogę śmiało rodzić :lol: . We wcześniejszych ciążach nie miałam tego typu problemów, nie wiem skąd to się bierze. Wielkie dzięki za odp. Pozdrawiam :lol:

Grzybica a poród siałami natury

14/05/07 19:20:17

Dziękuję!! Jestem spokojniejsza :)

Grzybica a poród siałami natury

14/05/07 19:11:43

Jestem w 40 tygodniu ciąży i od miesiąca mimo leczenia borykam się z grzybicą pochwy bądź stanami zapalnymi. Obecnie też odczuwam pieczenie sromu. Gdyby rozpoczął się poród, to czy dziecku grozi infekcja z powodu stanu pochwy?. Martwię się i proszę o odpowiedź.

jaki krem na rozstępy?

09/05/07 09:44:21

Ja polecam kremy na rozstępy specjalnie dla kobiet w ciąży -myślę, że są mniej szkodliwe dla bąbelka. Mnie fissan niesamowicie uczulał :cry: , teraz używam gerbera - dla mnie jest ok(i cenowo i jakościowo)-kupowałam zawsze a aptece. Niestety przyłączam się do zdania, że jeśli są predyspozycje do powstawania rozstępów to bez względu na cudo, jakie się stosuje -pojawią się. Ja smaruję tylko brzuszek (po poprzednich ciążach wiem, że tu mi powstają) i tylko na brzuchu mam :oops: . A przy pierwszym bąblu waga skoczyła mi o 17 kg na + więc można się ich było spodziewać wszędzie. No dobrze kobietki ale co zastosować na już istniejące - po ciąży :?: - będę bardzo wdzięczna za podpowiedź :lol:

jakie objawy przed porodem?

09/05/07 09:15:52

:roll: wesolowska to mnie nie pocieszyłaś (miałam nadzieję, że to zwiastuje rychłe rozwiązanie :? ), czuję się jak hipopotamica i wolę już chyba nie spać po nocach niż toczyć się i co rusz syczeć, bo tu ciągnie tam boli :x . Po porodzie to już tylko coraz lepiej będzie (mówię o sprawności) a na razie to jeszcze pod górkę.