OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

07/02/09 14:44:12

Pinquin o tym że jestem w ciąży wiem z testu ciążowego. W styczniu zaczeliśmy starania o drugą dzidzię więc test zrobiłam już 10 dni po owu - tak z ciekawości- i wyszły 2 kreski, tylko jedna baaaaardzo blada. Po 3 dniach powtórzyłam - już wyrażniejsza. A teraz już jak namalowana pisakiem, więc beta rośnie. A do na wizytę u gina wybiorę się na przełomie 7/8 tygodnia, żeby było widać już serducho. Najgorsze to czekanie, bo pierwszą ciążę poroniłam iteraz jestem przewrażliwiona na kcie różnych objawów bądź ich braku. :roll:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

07/02/09 09:06:53

Witam po długiej nieobecności na forum. Zaszłam właśnie w upragnioną drugą ciążę ( 5 tydzień czyli tak naprawdę 3). I mam pytanie do doświadczonych mam : otóż nie mam w ogóle bólu piersi jak w poprzedniej ciąży i trochę mnie to martwi. Czy to może wynikać z tego że niecałe 3 miesiące temu przestałam karmić piersią? Ciężko znależć informacje na ten temat w necie, więc pytam zaprawione w boju. Poza tym mój synek Iwo chowa się dobrze, ma już prawie 10 miesięcy, i jest małym rozrabiakiem i zaprowadza nowy "porządek" w domu: reorganizuje zawartość szuflad i szafek :lol: . No już w tej ciąży sobie nie odpocznę jak w poprzedniej, zajęcie mam zapewnione. :wink:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

18/08/08 20:34:47

Witam. My juz po urlopach. No i dzisiaj byłam już w pracy. Chodzę tylko 3 dni w tygodniu na parę godzin, tak że przegapiam tylko 1 karmienie piersią. I powiem szczerze że fajnie jest tak wyjść na trochę do ludzi. Próbuję wprowadzać nowe posiłki, ale jak dałam Iwusiowi słoiczek z bobowity marchewka z ryżem to tak go na papie wysypało aż miał strupki! Dlatego na razie daję mu kleik ryżowy ( dostał już 2 razy) i nic mu nie jest. A z marchewką spróbuję za kilka dni bo załatwię sobie od znajomej z ogródka. Zobaczymy może po takiej nie będzie miał alergii. A niedawno się chwaliłam że Młody na nic nie ma alergii, hmmm... Mam pytanko do mam które szczepiły hexą, według jakiego schematu jedziecie? Kontynuujecie tylko hexą? Bo Iwo miał już 2 razy szczepienie hexą, tylko to wychodzi więcej o 2 j szczepienia na wzw typu b. :?:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

29/07/08 13:28:31

Truskaweczko mój Iwo waży około 7200g. A co do kolejnego dziecka to ja juz bym chciała być w kolejnej ciąży :lol: , ale na razie nawet okresu nie dostałam. A poza tym musimy się jeszcze przez 3 miesiące pilnować bo małż był 2 razy z bestią (psem) na rtg, więc trzeba trochę odczekać.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

28/07/08 16:13:01

Liliana Iwo rośnie jak na drożdżach. Będziemy za tydzień jechać na wczasy. Mój małż postanowił że jedziemy jak co roku na mazury na żaglówkę, a mi jakoś trudno sobie wyobrazić jak to będzie w takich warunkach z 3 i pół miesięcznym grzdylem. :roll: Byliśmy już 2 razy na wczasach ( 1 raz jak miał 1,5 miesiaca) ale to było na kwaterach. No cóż w razie jak będzie ciężko to wynajmiemy jakiś domek.