CZARNA LISTA GINEKOLOGóW

18/06/09 13:16:14

[quote="dorka*":ze7qbncy][quote="HeXeN":ze7qbncy][quote="TAMI_74":ze7qbncy][quote="perpetua20":ze7qbncy]Świnoujście dr Czajkowska, wredna, niewychowana baba! Moze wiedze teoretyczna to ma ale coz z tego jak terroryzuje nie tylko swoich pracownikow ale pacjentki rowniez. Totalnie nie poleecam. Aha! Najslynniejsze jej zdanie do pacjentki "Ja nie bede z pania rozmawiac bo mi szkoda na to swojego cennego czasu"
Podpisuje się dwoma rękoma po zdaniem koleżanki . Dr.wredny babsztyl i taką glizde trzymają ciekawe tylko po co.:(
No i właśnie o tym mówię :P
ach ile porodów tyle doświadczeń ale tami wydaje mnie sie że własnnie ona dobrze podeszła do twojego porodu i to dzieki niej nie byłas narażona na komplikacje wzrokowe a Wojciechowski nawet sie nie przejoł tylko na siłe wywoływał poród wiekszość z was znam ze szpitala, długo tam leżałam może pani dr Cz nie posyła uśmiechów na parawo i lewo , ale konkretna i rzeczowa babka jest dziekuje jej za przyjęcie porodu przy innym lekarzu miałabym stres - że zbagatelizuje coś do czarnej listy dopisuje WOJCIECHOWSKIEGO - który czesto nie przyjmuje swoich pacjętek , i ogólnie lajtowo podchodzi do wszystkiego
Ja miałam 'lekkie' problemy z ciążą. Mianowicie od 4miesiąca objawy zatrucia ciążowego, opuchlizna, bardzo podwyższone ciśnienie. Później pojawiło się białko w moczu ale to już wiedziałam wtedy gdzie mam się zgłosić-szpital w Kamieniu Pomorskim. Tu wątpie żeby mi pomogli skoro jakoś w 6miesiącu nie czułam ruchów syna przez ponad 48 godzin. Nic a nic. I nic nie pomagało, czekolada,przysiady. Po prostu się nie ruszał na nic nie reagował. Wystraszyłam się i zgłosiłam do szpitala. Po bezczelnym i aroganckim 'przyjęciu' przez położną(przyjęcie wyglądało tak że kazała mi czekać na korytarzu) czekałam godzinę na drewnianej ławeczce ze łzami w oczach i przerażeniem. Dodam że nie miała żadnych innych pacjentek w gabinecie. Po godzinie wzieła mnie i łaskawie osłuchała tętno dziecka komentując jaka to ja jestem panikara, jaka histeryczka itp. Po kolejnej godzinie na korytarzu przyszedł dr Maciesza który po badaniu stwierdził poronienie zagrażające. Położna jednak milsza wcale sie nie zrobiła,ciągle jechała mnie jaka to ja nie jestem i że 'zawracam niepotrzebnie głowe'. Rano przyszła Czajkowska, zakompleksiona głupia sz... nie dokończę. Dostałam texty w stylu ale po co pani sie tu w ogole zglosiła i czemu pani tu w ogole została to jej odpowiadam ze no to chyba ja się o to pani powinnam zapytać a ona do mnie a skąd ja mam to wiedzieć?! Sytuację naprostował dr Maciesza mówiąc że 'to ja pani kazałem tu zostać po stwierdzeniu poronienia zagrażającego' i mina suce zrzedła. Jednak zaraz po tej rozmowie kazałam wypisać się natychmiast ze szpitala na własne żądanie. I pojechałam do Kamienia. Od tamtej pory do Kamienia jeździłam kilkakrotnie, tam też rodziłam. Nie będę się rozisywać nad różnicami personalu tam a w Świnoujściu, podsumuję tylko tak:tu położne i lekarze pracują za karę, tam-z powołania.

Alimenty!!

30/01/09 17:16:23

Cześć kobietki! Postanowiłam napisać aby dodać troche otuchy tym, które będą walczyły o alimenty! Ojciec mojego dziecka pracuje sobie nie wiem gdzie ale zarabia grubo, jednak w pl jest zarejestrowny jako bezrobotny. Jendak uwaga uwaga!! Udało mi się wywalczyć 700zł alimentów! Może i dałoby się więcej, jednak nie można być pazernym. Nie taki sąd straszny jak go malują:)

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

30/01/09 17:11:51

aaaa bo to ja to tak mam że się pojawiam i znikam :) ale teraz w pracy siedzę i mam duuuużo czasu :P

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

30/01/09 12:47:49

Dzień dobry ;) Powracam po raz kolejny :P

Hexen i Oli!!! :)))

18/11/08 11:05:51

Kilka szybkich zdjęć dla przypomnienia :P