ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

28/10/11 12:14:11

mamaHubcia ja chodziłam do doktora Cylkowskiego - jest ordynatorem szpitala na Żeromskiego. Wybrałam go szczerze mówiąc z premedytacją i się opłaciło. Jak rodziłam córkę to mieli remont i niewiele brakowało i by mnie nie przyjęli z braku miejsc (czekali na jedną potencjalną cesarkę), ale jak szepnęłam, ale ja specjalnie do doktora chodziłam, od razu się magicznie miejsce znalazło. Na dokładkę nie pobiera za wizyty kasy z sufitu. Od ciężarnych (jeszcze nie byłam u niego po) brał 50 złotych. Ja byłam zadowolona, ale i ciążę miałam bezproblemową, więc może to efekt kilku przyczyn. Przyjmuje w domu - nie pamiętam ulicy, ale to jakieś osiedle za dolinką, w stronę Bażantarni.

Pierwszy dzidziuś po 30-tce

24/10/11 00:24:02

Ach ta dzisiejsza młodzież, nie da mamie w spokoju posta napisać :roll: :wink: Jadur serdeczne gratulacje. Mam nadzieję, że poród jak szybki, tak i lajtowy był. ;) A jak starszy odbiera malucha? Antek był siostrą lekko zdegustowany (czasami mam wrażenie, że do dzisiaj jakaś zadra w nim siedzi). Ja bez małża już trzeci tydzień - jeszcze trzy przede mną. Powoli zaczyna mi to doskwierać. :?

Pierwszy dzidziuś po 30-tce

05/10/11 14:06:18

Od czego mamy fotoszopa ;) W tło wrzucić jakieś palmy, piramidy i będzie zdjęcie z wakacji :lol: A ja jestem od soboty słomiana wdowa. Mąż zmienił pracę i pojechał do Belgii. Będzie tam siedział 6 tygodni i później zjedzie na 2 tygodnie do Polski. Tam, gdzie mieszkają mają internet i już parę razy rozmawialiśmy przez Skype'a, ale jak można się domyślać to nie to samo ;) Jakoś dajemy radę, Antek prawie nie zauważył braku taty. :? Co za dzieciak. :roll:

Pierwszy dzidziuś po 30-tce

17/09/11 21:59:37

Inga jak to miał być traktor, to podobny ;) Jako tkliwa "ciężarówka" i tak pewnie płakałabyś przy dmuchaniu świeczek :lol: Ja też nie jestem zadowolona z efektu, ale zarówno solenizant i dzieciaki towarzyszące były pod wrażeniem. Najważniejsze, że zrobiłaś go sama, samo to IMO sprawia, że jest 100 razy fajniejszy od kupnego (swoją drogą, o ile kojarzę jest taki trend w sztuce - destrukcjonizm :twisted: )

Pierwszy dzidziuś po 30-tce

13/09/11 11:49:35

Ja to słyszałam, że na płodność to najlepiej działa remont w sypialni (zwłaszcza wymiana łóżka) ;)