Jelenia Góra i okolice

02/02/09 21:06:30

10-02 wraca do pracy z macierzyńskiego to wszytskiego sie dowiem.

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

01/02/09 17:59:40

Toja kochana jesteś, znalazłam. Zastanawiam się czy już kupowac czy czekać. Gosia ma komunie 17 maja w ten sam dzień co urodziny. Raz się cieszy, że razem a czasem marudzi, że nie będzie urodzin w macdonaldzie, że mniej prezentów, że koleżanki i koledzy i w ogóle buuuuuuuuuuuuu. Boże co to będzie jak i ona będzie miała @. Jutro do pracy od 8 rano do 19!!!!!! Nie opłaca mi się po zebraniu wracać do domu, bo tylko straczy mi czasu na siku we własnym kiblu i powrotem. Ollmaz to ja zapomniałam, że karmisz i podziwiam. A wracając do garnituru dla Alka to super ciuchy ma ta sprzedawczyni polecona przez Toję. Kurka my w Jeleniej tez mamy jedna przychodnię dyżurujacą, ale tam sa dosłownie tłumy w dzień kiedy Alek trafił to szpitala, człowiek tez przyjechał z chorym dzieckiem i w tamtej przychodni był 40, a wiecie co to znaczy być 40 i czekac w tłumie, gdzie pewnie zbowid się tez chce wbić bez kolejki. Toja współczuje. Zapraszam do galerii, ale byłam tak leniwa że wkleiłam linki.

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

01/02/09 12:09:54

Toja ja się własnie rozgladam za garniturem dla Alka ale na maj i kurka co zauwazyłam na 86 się kończa, a on powili w 90 wskakuje.Ale Paulina jestes kochana znalazłam. Kupować czy czekac? Pochwlae się wczoraj za Waszą motywacja zrobiłam pierwszy raz w zyciu gołąbki, pyszne, ale kurka składanie ich to masakra i marnotrawstwo. Ale jeden gar zaliczony został drugi. Magi potwierdzam nie rezygnuj ze złozbka fakt to pól roku chorób ale dzieciak się uodporni. Ja się wręcz cieszyłam, że Gosia złapała ospę w wieku przedszkolnym, a nie później. Joanna gratulacje, że wytrzymałaś tyle na piersi. Bije pokłony uszanowania. Dobra biore się za jakąś robotę, ale miiiiiiiiiii się nieeeeeeeeeechce. Potem wrzuce cos do galerii, ale nie obiecuje. Kawy.

Jelenia Góra i okolice

31/01/09 17:39:53

[quote="Gretchen"]maagda232 zamierzam rodzić w Lubaniu. Nie chcę w Jeleniej. Poprzednio rodziłam we Lwówku, ale zamknęli oddział położniczy. Ubolewam z tego powodu, ponieważ dobrze wspominam pobyt tam. Muszę jeszcze się wybrać na zwiedzanie szpitala w Lubaniu przed porodem. quote] Masz lekarza w Lubaniu? Błazko czy Rahman. Potwierdzam i kazdemu to powtarzam Jelenia to koszmar, ignorancja, chamstwo i bieda. To nieludzki szpital, moloch. Bardzo milo wspomniam swój pobyt we Lwówku, te pielęgniarki, salowe i lekarzu. Powodzenia, koleznaka kuz rodziła w Lubaniu. Krążą słuchy, ze otworzy się następny szpital w Bukowcu, może wróci Blazko i Rahman, oby to była prawda.

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :)

29/01/09 20:39:30

Izu cierp ciało jak chciało, ale napewno było warto, mimo efektu końcowego Toja mi lekarka powiedziął, że goraczkę nalezy zbijac powyżej 38C. No fajny Ci się urlop zapowiad. Zrobie smaka, zjadłam chleb z masłekiem i szczpiorkiem, pychota, Alek padł, zaraz o kapieli,zwazwszy, że wczoraj szalał do 24i spał do 9 rano.