GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

27/06/07 00:06:01

Hej Dziewczęta ostatnio prosiłam Was o opinię na temat DR. Brzóski w Invikcie, Wiola296 odradzała mi ją,bo gdzies tam kiedyś słyszała złą opinie na temat rzekomo tej lekarz. Byłam dzisiaj, Pani Doktorbardzo miła, rzeczowa, fachowiec. Wmierzyła, wyważyła, wszystko jest ok.Nasz Synek waży 600 gram, jest bardzo ruchliwy. Wiola możeto była jednakl zbieżność nazwisk? Co do Dr. Doeringa, to powiem Wam, że zawsze był to dla mnie autorytetem, jakoginekolog, będąc w ciąży z Natalką, chodziłam do niego na USG< a ostatnio mi znajoma powiedziała, że u jej znajomych córeczki nie wykrył wady serca na USG i o mały włos dziewczynka mogłaby być upośledzona, boprzez to, ze lekarze przy porodzie nie wiedzieli o jej wadzie i nie trafiła od razu na stół operacyjny miała problemy z oddychaniem. Na szczęście wszystko dobrze się skonczyło, ale jak widac, nie ma nieomylnych lekarzy, nawet wśród tych najlepszych..MOja lekarz prowadząca jest bliską znajomą Doeringa, zawsze go chwaliła i chwali, ow/w Dr. Brzósce wypowiedziała się, ze jest specjalistą od patologii ciąży i jest naprawdę dobra. Wiec sama nie wiem, ja jej daję plusa, miła, rzeczowa, konkretna. Dobranoc.Pozdrawiam, Ania, Natusia (15.04.02) i Mały Gwiazdor:) (26.10.07)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

22/06/07 15:28:39

Wiola296: niestety juz za późno, żeby zmienić lekarza. CHodzi o Dr. Brzóskę (kobietę). Być może to zbieżność nazwisk??? (oby) Moją ciąże prowadzi ktoś zupełnie inny. A tak nawiasem mówiąc, skoro u tamtej babki stwierdziła wady rozwojowe dziecka, to przecież mogła iśc na konsultację do innego lekarza, aby potwierdzić. Jesli nie daj BOże u mnie coś wykryje, napewno nie omieszkam zaczerpnąć opinii u kogoś innego.. Pozdrawiam, Ania,Natusia i Mały Chłopczyk (22tc)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

22/06/07 15:09:20

Cześć Dziewczyny, mam pytanko,czy któraś z Was była może na \USG w Invikcie w Gdańsku u Dr. Brzóski? Jestem w 22 tygodniu,. we wtorek idę na USG3D, chciałam isć do Doeringa, ale niestety niemogłam się tam dodzownic :evil: więc wybrałam Invictę.. Moja ginka mówi, że ponoć Brzóska jest dobrym fachowcem, ale niestety jest mało sympatyczna i tak mnie trochę zraziła do niej:( A tak w ogóle, też jestem Brzuchata gdańszcznką, czasem tu zaglądam, czytam, co tam piszecie ciekawego:) Pozdrawiam Ania, Natusia (15.04.02) i październikowy Przystojniak (22tc)

łożysko przodujące

06/06/07 10:34:04

Witaj, też takmiałam,tylko, że u mnie zostało stwierdzone łozysko przodujące w 13 tygodniu, w 17 było już nisko, ale nie prozodowało. Nie wiem, czy na tym etapie moze się jeszcze podniesć? Musisz na siebie uważać, ja miałam krwawienie z łożyska własnie przodującego, chcialąm byc "matką polka" i wydawąło mi się, że wszystko można. Napewno nie można dźwigać, myć okien, ogólnie przemęczać się,, odpoczywać jak najwiecej. Trzymaj się, pozdrawiam

Pytanie o kość nosową-pytanie do lekarza

24/05/07 10:24:26

Dziewczeta Kochane,spieszę doniesc, że jestem po USG kolejnym i kośc nosowa została odnalezniona:) Więc zdarzają się takie przypadki... I będzie chłopiec... Pozdrawiam