Jak załatwić odpis świadectwa?

06/03/06 15:00:10

Dzięki serdeczne

Jak załatwić odpis świadectwa?

06/03/06 12:00:41

No więc jak w tytule. Moje świadectwo maturalne i dyplom zawodowy zostały zniszczone. Czy któras z Was się orientuje ile kosztuje odpis i jakie dokumenty są do tego potrzebne?

Cesarskie cięcie

03/02/06 23:43:14

w ogóle najdziwniejszy jest moment wybudzania się. Ja najpierw słyszałam ciche szepty jakby "z oddali" potem głosy były coraz głośniejsze i "bliżej mnie". W końcu było takie "łup" :D :D :D i ... będąc całkiem świadoma (mam na myśli czucie i słuch) nie mogłam się zmusić do otworzenia oczów. Lekarze do mnie mówili a ja wysilałam się tylko do kiwania głową na "tak" i "nie". To jedno z najdziwniejszych doświadczeń w moim życiu :shock: Tery masz rację, matrix normalnie :D

Kalkulator płodności

02/02/06 09:01:05

Dla wszystkich którzy "naturalnie" planują dzidziusia zamieszczam [url=http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089899.html:5rvkdghm]kalkulator płodności[/url:5rvkdghm] który na podstawie ostatniej miesiączki obliczy przewidywany termin owulacju i szanse na zajście w ciążę.

Cesarskie cięcie

01/02/06 09:09:30

[quote="Tery":2lwafcxm]mnie niezasypiano zupelnie. tylko znieczulenie od pasa w dol.od razu piotrusia zobaczylam, calowalam :)
Ja pomimo znieczulenia ogólnego też pamietam pierwszy płacz mojej córeczki, pamiętam jak w ogóle mówili że urodziłam właśnie dziewczynkę :shock: Po prostu obudziłam się w trakcie operacji. Pamiętam urywki rozmów lekarzy, straszny szum i ból zarazem (to chyba w trakcie jakiegoś odsysania, bo czułam ogromnę ciągnięcie). Ten ból pamiętam był ogromny ( czułam jak twarz mimowolnie wykrzywia mi się w grymas) ale oszołomienie środkami usypiającymi (chyba tzw "głupi jasiu" :D ) nie pozwalało mi przejąć sie tym bólem. Czułam, że strasznie boli ale chwilkę po tym naszła mnie myśl, że"boli ale to co? Widocznie ma boleć i trudno. A tak w ogóle to tak jakby to nie mnie bolało" Nie umiem wytłumaczyć tego co wtedy czułam. W każdym razie cesarki źle nie wspominam.