dania gotowe

25/03/08 22:09:01

A ja mam od kilku dni nową mikrofalę i przy nastawieniu zupek gotowych dla dziecka w słoiczku na 40 sek. to są za gorące, a jak na 30 sek. nastawiam to kurczę w ostatniej sekundzie, jak bomba jądrowa, wysadza mi potrawę i mam całość na ściankach ... nie wiem o co chodzi zupełnie. Ale tez z ciekawosci przetestowałam na sobie danko do mikrofali dla dorosłych filet z kurczaka z sosem czosnkowym, bo opakowanie mi sie w sklepie spodobało no i testuje nowy sprzecik ;) powiem, że palce lizac, polecam szczerze i takie jedzonko na szybko i smacznie!

dania gotowe

02/02/08 23:32:46

Ja staram sie gotować samodzielnie, ale tak o 11.00 codziennie daję mojemu Maluchowi zupkę bobovity, rosołek albo krupnik, bo innych nie lubi. Ale już o 13.0 0jest domowa zupa, często z mrożonki też o tej porze roku. Potem drugie o 16.00. Z mrożonek też korzystam i czasami są to właśnie warzywa na patelnię, jako jarzynka, bo teraz o wartościowe surowe to trudno bardzo, a mrożone jest podobno pełnowartościwoe i pełne witamin i w to wierzę. Czasem daje tez paluszki rybne (robie tez w pierkarniku, mniej tłuste wtedy) albo jakies inne jak np. dukaty kapitana, albo wspomniane przez ciebie chickensy, bo są pyszniutkie i łatwo je sie gryzie. dla dzieci uważam rewelacja. Wybieram tylko produkty najwyzszej jakości, bo dziecku bym czegos rodem z niewiadomego źródła, albo made for carefour nie dala raczej a froste cenie

AKCJA-MOTYWACJA-chudniemy na wiosnę!!!!!!!!

18/01/08 23:36:01

A ja poprostu wcinam mrożone jedzenie, bo to można przyrządzać bez tłuszczu, albo w mikrofali. Mam tak mało czasu, że to dla mnie wprost idealne rozwiązanie :) A poza tym o tej porze roku trudno o wartościowe warzywa, więc mrożone mi je z powodzonkiem zastępują ... nawet ciasto robiłam ostatnio z mrożonki, fancuskie frosta

Zabawki :)

14/07/07 21:54:17

racja, Ikea ma fajne zabawki, ale sęk w tym, że jak dziecko załapie jedną, to druga nie sprawia mu już frajdy ... tak jest u nas ... ah, te Maluchy ! Poszukam na allegro :)

Wasze ulubione kosmetyki do makijażu

14/07/07 10:44:57

też lubię Vichy - dostałam kiedyś mnóstwo próbek i cały czas są dobre :) naturalny wygląd, cera nie świeci się, poprostu klasa :)