Mamy siedzące z dzidzią w domku

17/10/08 17:15:27

w sumie to tych chwil dla siebie jest bardzo mało w ciągu dnia ( w każdym razie u mnie- bo mała śpi dwa razy po pół godziny). Jednak jak zaśnie to siadam do kompa i sparwdzam pocztę itp a potem spokojna kawka z kawałkiem ciasta. To zaprzecza aerobikowi ale cóż... chciałam uczyc sie angielskiego w domu ale chyba mam przysłowiowy słomiany zapał. Teraz myślę nad kursem stylizacji paznokci, mogłabym to potem robić w domu albo dojezdzac do klientek. Jestem z zawodu nauczycielką ale nie wiem czy chce wrócic do szkoły. Co o tym sądzicie???

Odstawienie od piersi...

04/10/08 17:52:11

Witam, moja kasia ma 10 miesięcy i własnie przymierzam się do odstawienia jej od piersi, choś nieświadomie to i tak pozostało mi karmienie nocne i ranne, ale mam problem. Kasia w nocy niestety budzi sie tak co dwie, max 3 godz i za każdym razem cycek i spać, a jak bedzie butelka, przeciez nie mogę jej tak często dawać butli. Ostatnio dałam jej butlę 220ml przy pierwszym karmieniu, ale i tak obudziła się po 2 godzinach. Jak to zrobić, żeby już całkowicie odstawić i żeby się nie budzila w nocy, a jeśli się obudzi to dawac jej ciągle mleko???

Mamy siedzące z dzidzią w domku

03/10/08 17:36:42

cześć, miałam trochę przerwy w pisaniu na forum, ale znów wracam i zapisuję sie do mamusiek domowych. Moja Kasia ma 10 miesięcy i ogólnie jestem nauczycielką dlatego ten rok szkolny z całą pewnością będę w domu a od przyszłego września jeszcze nie wiadomo. Ale chciałam poruszyć jeszcze jedną sprawę która mnie ciekawi a jest związana z NASZYM LOSEM". Oprócz zajmowania sie domem czy robicie coś dla siebie? chodzi mi o to jakie formy aktywności prócz typowo domowych. Bo ja zastanawiam się czy można jakoś "praktycznie "wykorzystać ten rok, żeby nie "skapcieć" a może nauczyć sie całkiem czego innego. Co Wy na to? :?: :?: :?:

paznokcie u niemowlaka

17/04/08 21:35:15

Arianka a czy to tylko przykladać, czy zawinąc na paluszku na jakiś czas (kilka minut?)

paznokcie u niemowlaka

13/04/08 23:07:31

cześć mamusie, maja córcia ma 4 miesiące. Ostatnio zauważyłam u niej że na dużym palcu u nogi pojawiało sie zaczerwienienie i jakby sie zbierała tam ropa. Mała miała trochę niekształtny paznokieć po urodzeniu ale pielęgniarka kazała to narazie zostawić. Nie wiem może tym razem jakoś żle go obcięłam? Macie jakieś sposoby na mój problem, może jakieś płukanki ziołowe albo maść?