Poznańskie "brzuchatki"

10/04/11 08:13:23

Ja nie mogę!!! Nie mogę uwierzyć, że to Ewa, Twoje małe bździągwy! Pannice przepiękne!!! Szkoda, że nie mogłam się z Wami spotkać. :( Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Poznańskie "brzuchatki"

10/06/10 23:13:46

Agu-J - piękny brzuszek!!! Upały okropne, szczególnie, jak sie nie ma baseniku, ani ogródka :( Ktoś może się wybiera w przyszłą środę do multibabykino na "Pan i Pani Kiler"???

Poznańskie "brzuchatki"

03/06/10 00:13:36

Wczoraj z Martyna byłam u okulistki, ale prywatnie (mimo tego na wizytę czekałam 1,5 miesiąca), bo coś jej się na oczku zrobiło, na szczęście niegroźnego. Byłam u dr Gotz-Więckowskiej na Przepiórczej, przebadała Martynce wzrok na wszelkie możliwe sposoby, przy tym była miła i przyjazna dziecku. Niestety wizyta u niej sporo kosztuje. Jeśli chodzi o hurtownie dziecięce, to powstał nowy akpol: ul. Łacina 6-8 (koło ronda Rataje, naprzeciwko Vabbi Outlet Factory), w porównaniu do tego pomieszcenia co mają w pobliżu Polnej, to tu jest ogromna przestrzeń i wózki, czy cokolwiek innego można dobrze pooglądać i potestować. Czy ktoś ma może namiar na dobrego pulmonologa?

Poznańskie "brzuchatki"

30/04/10 20:02:27

Lalunia gratulacje!!!

Poznańskie "brzuchatki"

29/04/10 12:11:29

No to i ja się pochwalę, że Martynka się do przedszkola dostała, ulga niesamowita... A ja po operacji przepukliny, siedzę w domu i starm się nic nie robić, mam zakaz dźwigania przez 6 tygodni, więc na razie na moją ośmiokilowa kluskę sobie tylko mogę popatrzeć i potrzymać za rękę. Na razie są teściowie, więc 1,5 tygodnia jeszcze nosić małego nie będę musiała, ale jak wyjadą będę miała niezły orzech do zgryzienia :?