GRUDNIÓWKI 2007 :D

08/03/08 18:40:46

Hej dziewczyny U nas katastrofa, Karolina ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki, a tak apropo kremu emla to rewelacja, gdyby nie ten krem to krzyczałaby starsznie, a tak ukłucia nawet nie czuje, płacze dopiero przy końcu jak się juz zastrzyk rozchodzi. Od wczoraj rana nie schodzi z rąk, starsznie marudzi, jeszcze na dodatek ma okropny katar, już rąk nie czuję, albo raczej czuje je bardzo. NIestety chyba nie uda mi się nadrobić co naskrobałyćie, Wszystkiego najlepszego dla solenizantów Anuszeczka bardzo dziekuje. Życzę mamusiom i dzieciaczkom miłego wieczoru Pa

GRUDNIÓWKI 2007 :D

06/03/08 21:15:01

Dzięki za odpowiedzi w sprawie chrztu, to dostanie ksiądz 100-150 zł i będzie. Widzę, że dyskutujecie na temat antykoncepcji. Ja po pierwszej ciązy zdecydowałam się na spiralę Mirena zakłada się ją na 5 lat, droga sprawa bo kosztuje ok 500 z założeniem i u mnie się nie sprawdziła, bardzo tyłam, zero ochoty na sex (tu zadziałała :) ), bardzo bolała mnie głowa, wyciągnełam po 2latach i zeszło nam z Karolinką ponad rok, parę miesięcy wracało wszystko do normy, jedyny plus, chociaż nie wiem czy to plus to wogóle nie miałam @. Teraz nie wiem na co się zdecydować, poważny dylemat, bo na Mirenę nigdy w życiu.

GRUDNIÓWKI 2007 :D

06/03/08 14:45:28

Hej dziewczyny, u nas strasznie wieje więc dzisiaj nici ze spacerku z moimi zasmarkańcami, musimy zostać w domu. AgnK polecam http://www.allegro.pl/item317232567_tin ... s_0zl.html bardzo fajne i u nas się sprawdza, można do łóżeczka przypiąć, do wózka i fotelika. ale żyrafa swoją drogą super. Dziewczyny mam pytanka ile się daje "co łaska" księdzu za chrzest?

GRUDNIÓWKI 2007 :D

06/03/08 07:38:13

Dzień dobry my też już od jakiegoś czasu niestety nie śpimy, a że jestesmy zasmarkane wszystkie trzy to Natalka siedzi w domu zamiast iść do przedszkola, mała się często w nocy budziła bo nie mogła oddychać, ja chcę SPAĆ. Marne szanse, męża jak zwykle już nie ma. Dziewczyny czego my żyjemy w takim p...nym kraju, że aby utrzymać rodzinę to trzeba pracować na dwóch etatach, zamiast pomóc żonie przy dzieciach. Ja już mam dość jestem zmęczona, przeziębiona i potrzebuję urlopu, ale kury domowe urlopu nie dostają :cry: I gdzie tu sprawiedliwość :roll:

GRUDNIÓWKI 2007 :D

05/03/08 17:54:57

Wiecie co ja to już jestem głupia, była z małą ze dwa tygodnie temu u neurologa i stwierdziła, że mała jest za wiotka, tzn. że ma obnizone napięcie mięśniowe i kazała ćwiczyć, dostałyśmy skierowanie do rehabilitantki, ta ją obejrzała na spokojnie i stwierdziła, że mała jest ok i pani doktor się czepia. Fakt jest, że mała u lekarza strasznie płakała, nie mogłam jej uspokoić, nie chciała podnieść główki wogóle, a jak oglądała ją rehabilitantka to mała była spokojna, dała wszystko koło siebie zrobić, nie podniosła główki z leżenia do siadu, ale ładnie podnosi głowę jak leży na brzuszku, poza tym wszystkie te "ćwiczenia" wykonywała, ogólnie jest pogodnym dzieckiem, ładnie przybiera (Waży 5600), bawi się rączkami, łapie zabawki. No i teraz to ja sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć, a Wy co o tym sądzicie?