dziwny stolec u roczniaka - Robaki ?

17/02/09 12:21:41

Napewno banan :) Jak jak zobaczyłam te czarne spiralki to też sie wystraszyłam, ale to banan :)

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008

19/11/08 21:56:04

[quote="ASara":2qjxkdao]no właśnie mi też się zdarzyło, że ktoś mi powiedział, żeby dawać kości do lizania dziecku :shock: Kurczę, psu się boję dać, żeby się nie zadławił,a co dopiero dziecku :shock:
Heheheh Jakiś czas temu przy okazji uroczystości rodzinnej wróciłam z toalety do stołu pełnego gosci, a tam cała starszyzna uradowana że hej. Moja ciotka wzięła Wojtka na kolana i dała mu obraną kość od nogi kurczaka. Normalnie usiadłam i już jak zobaczyli moją minę to zaczęli mnie uspokajać. Siedziałam jak na szpilach, choć widziałam, że nic mu tam nie powinno wpaść do buzi. Mały z ochotą lizał chrząstkę, a jak mu zabrali, to był ryk, że hej. No miał zabawę przednią, aż nie zaczął trzaskać kością po stole i poleciała zastawa hiehieheihiehie :yea: i juz sie zabawa nikomu nie podobała :brv: Generalnie kiedyś nie było gryzaków, zabawek tak jak teraz i gdzieś tam pokutuje opinia, że gryzienie kości pomaga przy ząbkowaniu. Teraz mamy 21 wiek i masę gadżetów dla niemowląt. Nasi dziadkowie i rodzice musieli sobie radzić inaczej. ;)

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008

19/11/08 21:05:58

[quote="fiolka24":3hg9igi3] Rustka nasze dzieciatka niedlugo beda w ciemnościach swiecic
Błehehehhehe Prawda, prawda :lol: Mnie martwi co innego. mały wciąga wszystko ładnie, ale kurde moi rodzice (opiekuja sie nim jak ja w pracy jestem) dają mu coraz nowsze wynalazki... dziś trochę grochówki dostał :shock: Normanie się zdenerwowałam. Ja rozumiem urozmaicać, ale to mi się przesadą wydaje. I nie idzie przetłumaczyć, że dzieci z dziś to nie my jak byliśmy mali. Bo rodzice mówią, że oni dawali i było ok. Mówię Wam ręce czasami opadają. :ddd:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/11/08 20:52:59

[quote="ewcia1983":3jqghmj2] a ten lekarz to jakis za przeproszeniem przybity,przewaznie na wywolanie miesiaczki przepisuje sie luteine a on nic na to :evil:
No OK ale nic nie powiedział, że być może to ciąża i trzeba poczekać, ponownie Ciebie przebadać? Jeśli jesteś w ciąży to spokojnie bym rano test zrobiła, nie odkładała tego. Beta ok, ale jeden wynik 100% też nie daje. 100% daje usg, na którym widać zarodek :) A jeśli nie jesteś w ciąży, to trzeba wywołać, bo coś jest nie halo, mógł nie pęknąć pęcherzyk Graffa na przykład. Nie masz jakichś bóli, nudności? Całuski

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008

18/11/08 16:05:46

Hej dziewczyny Wiecie? Od jakiegoś czasu Wojtek ma czerwone lekko suche policzki. Wygląda jak matrioszka :lol: Myślałam, że to może od wiatru na dworze, ale nie, bo od kilku dni ma to non stop. Smaruję kremami, oliwką, ale nic nie pomaga. Wiem, że mogą być rózne powody: alergia, ząbkowanie... Może któraś miała lub ma podobny problem?