GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

06/11/08 14:45:47

[quote="AMA":32vlayqu]Konto nicandra zostało zablokowane przez automat za spamowanie na PW (regulamin pkt.19)
oj dobrze, że dawne gdanszczanki sie stad wynisoły... teraz chyba wiadomo dlaczego... przepraszam dziewczyny, ze Wam się tak wcinam w wątek, ale nie mogłam się powstrzymac od komentarza :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

21/06/08 23:23:07

ja szkołę rodzenia polecam zdecydowanie. Uczą wielu praktycznych rzeczy, na parę zajęć wato iść z mężem :) moj sobie chwalił :) poszłam w 31 tc i niestety nie ukończyłam, ale co ważniejsze zajęcia zaliczyłam. Zazdroszcze Wam dziewczyny tego oczekiwania :) bardzo miło to wspominam!

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

20/06/08 23:05:21

dziewczyny piszę tu teraz rzadko, ale przeczytałam o porodzie Agnieszki na Zaspie i muszę wtrącić swoje trzy grosze. Ja rodziłam na Zaspie i naprawdę super wspominam, zarówno poród jak i opiekę i drugie dziecko na pewno tam bedę rodzic.'Zagdzam się z tym, co Agul ma w podpisie, ze nie ma dobrych szpitali tylko latwe porody. Ale chciałam napisać Wam kilka słów o Klinicznej. Koleżanka, która kiedys aktywnie działała z nami na Gdanszczankach miała tam naprawde mocne znajomości i tylko tam wyobrazala sobie poród. W 36 tygodniu urodziła za wcześnie, okazało się, ze w związku z zapaleniem krtani złapała paciorkowca i doszło do przebicia pecherza płodowego. Mimo, ze wszystkie objawy wskazyaly na to, ze moze miec paciorkowca, pozwolono jej rodzic naturalnie :( mała Ewa na sali obserwacyjnej zaczęła praktycznie umierać, a nie bylo nikogo kto mogl pomoc... potem okazało sie, ze mała miała sepse wywolana paciorkowcem. W wyniku tego wszystkiego stracila odruch ssania i do tej pory jest zywiona przez stomie :( ma teraz 11 miesiecy. Niestety zaniechania lekarzy z Klinicznej doprowadzily do tego. Jutro Ania byc moze sama to opisze lepiej niz ja... pisze to zeby potwierdzic o co napisalam na poczatku - nie ma dobrych szpitali i trzeba uwazac jak cholera :( Ktoras z Was pytala o paciorkowca - jesli jestes na koncowce ciazy, zrob koniecznie posiew z pochwy w tym kierunku! to bardzo niebezpiecza bakteria dla dziecka! pozdrawiamWas serdecznie!

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

29/03/08 22:35:17

no właśnie ja chciałam wietrzyć jak ich w pokoju nie było...

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

29/03/08 17:57:43

a ja mialam torbe i plecak - po prostu tyle rzeczy mialam i juz :wink: