PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

05/06/09 18:22:07

Hej Mamuśki, Pytanie pierwsze piszemu tutaj czy na naszym prv?? Wiem ostatnio bardzo Was zaniedbywałam, ale miałam totalny mlyn w robocie a w domu nie miałam już siłki :( U nas wszystko dobrze, Ola bardzo ladnie mówi z dnia na dzien jej slownictwo się wzbogaca. Jutro na 14 jedziemy do Oli chrzestnego i Iwona a wieczorem uderzam z kolezankami z pracy na miasto jakis clubing sobie urządzimy mały :) Jakoś tak wymłodniałam po tej Turcji :lol: Pawel mnei przezywa od wyrodnych matek bo raz na tydzien po pracy ide sobie z koleżankami na piwo. Co tam też mi sie należy jakaś rozrywka :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

29/05/09 21:13:52

To ja wasza wyrodna forumowa mama. Przyznam sie bezbicia że nie miałam czasu nadrobić ostatniego tygodnia :( U kardiologa ok dostałam 3 leki, ktorych jeszcze nie wykupiłam, skierowanie na holter, ekg i echo serca. Badania mam za ok 1,5 tyg więc zobaczymy co mi tam szwankuje..... Jakie macie plany na dzien dziecka? My planujemy do Kobyłki na festyn pojechac ale ta pogoda mnie lekko przeraża :( Prezenty macie kupione? My kupilismy Oli basen taki ze zjeżdzalnią dmuchany i książeczke dzwiekową "tomek i przyjaciele", jeszcze chce coś dokupic ale nie mam weny..... Agus do jakiego żłobka się dostal Kamilek prv czy państwowe no i od kiedy zaczynacie się aklimatyzować? A ty masz już jakąś prace na oku...?? Natunia23 rewelacyjny tekścior HA HA HA......................

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

28/05/09 13:26:18

Hej Mamuśki, Żyje i mam się dobrze. Powoli wracam do polskiej rzeczywistości. W pracy zachrzan szefowej nie mam i jestem jej p.o. :( Ola cudowana załaczeła wkońcu na mnie mówić Mama a nie babu. Mówi pięknie cześć:) O zdjęciach pamiętam- napewno dodam. Kamień z serca że Pawełek juz zdrów!!!!!!!! Palomciu ciesz się Twoim szczęściem!!!!!!! Nie pisałam Wam ale jak byłam w Turcji wylądowałam w szpitalu z palpitacją serca. Dziś na 17:20 mam wizyte u kardiologa.........

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

24/05/09 12:51:57

Saymonko Turcją jest piękna i naprawde warto tam polecieć, ale lipiec-sierpien to wg mnie zabujstwo. Teraz było gorąco nie wyobrazam sobie jakie musza byc upały w szczycie sezonu. Z Wiktorekim polecam ci wyjazd dopiero we wrześniu, pogode bedziesz miała podobna do tej ktora ja miałam. Może ciepłe, sloneczko i w miare znoście do zwiedzania. Ja biore pod uwage kolejny wylot do Turcji właśnie we wrześniu. Nasz akwarium ma 50 l ale akurat pasuje nam do pustego konta :) Ślubny pojechala własnie jeszcze rybek dokupić bo na początku mieliśmy tylko 10 żeby zobaczyc czy się zaaklimatyzują u nas :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

24/05/09 10:51:50

Ej dziewczyny bez takich.... saymonka, aguś umkneły mi pytania w gąszczu gratulacji dla Sówki. Agus jeśli chodzi o pytanie apropo wycieczek to na chwile obecna nie wiem czy cos jest bo jeszcze nie odnalazłam sie w pracy, ale taka Wielka Niedziela jest tylko raz do roku. A jak Wam mówiłam że warto to nie było zainteresowania....... Jeśli pytałas jeszcze o cos innego to pls powtórz.... :oops: Saymonka gratuluję 5!!! Prosze spytaj jeszcze raz a napewno juz odpowiem przepraszam :oops: Aniunia to faktycznie musiałas się stracha nabawić. Dobrze że tak to sie skończyło. A jak mąz odnalazł się w pracy? Akwarium fakt nadaje miłego klimatu w domu, zrobie zdjęcie i Wam się pochwale. Wogole dziś wieczorkiem przysiąde i wkleje Wam zdjecia z mojego wyjazdu. Saymonka żałuj po stokroć!!!!!!!!!!!!