Problem z częstym siusianiem-badania są OK.

29/09/11 19:43:40

Mamo-Kacperka, u nas jest właśnie taki sam problem. Byłam dziś u lekarza. Jutro badanie moczu. Dostałam również żurawit+wit.C. U m.podejrzewam przeziębienie. Mój uparciuch cały czas śmiga w krótkich spodenkach :roll: Nawet jak jest 10-15st. :roll: Rano w drodze do przedszkola ma długie spodnie, ale już na miejscu zmieniamy na krótkie. I jak wychodzą z grupą na dwór, to on tak wychodzi, jak stoi... :evil:

dzieciaczki z października 2006

19/04/11 11:16:54

Helloł :) Aga, Zu prezentuje się suuuuperaśnie :) Iwciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat, duuużo zdrówka, spełnienia marzeń!!! Buziole :**

dzieciaczki z października 2006

26/10/10 20:11:46

Witam się :) Ja tylko kilka słów do Iwonki - ponieważ Maciej tak w ogóle i w szczególe non stop choruje, postanowiłam nabyć Immulinę i spróbować jego cudownego działania na moim dziecku... I już jesteśmy po, bo Maćka wysypało :? Na polikach :? Odstawiłam i plamko-krostki zniknęły, więc myśle, że to wina syropku. Spróbuję za jakieś 2-3 tygodnie... Wszystkim dzieciaczkom życzymy z Maćkiem wszytskiego najlepszego z okazji urodzin, bo to przecież ICH miesiąc :) Pozdrawiamy :)

dzieciaczki z października 2006

26/08/10 10:57:51

Aga, więc do zobaczenia. Może jednak we wrześniu się uda. Będzie mała odskocznia od przedszkolnych stresów ;) Ania, a korzystasz z tego 18-55?

dzieciaczki z października 2006

25/08/10 15:03:19

Dzięki Aniu za podpowiedź. Patrzyłam na ten obiektyw nikkora, ale jak na moją kieszeń to masakrycznie drogi. Jeśli już to skusiłabym się na 55-200. Pochwal się i Ty Aniu swoimi obiektywami, wiem, że masz canona, ale czasem dobrze poczytać od innych co się nada a co nie ;) A Twoje zdjęcia śliczne :) Enzo wygląda na niektórych zdjęciach na starszego niż na prawie 4 latka ;) a z Evana jaki śliczny pucio :) A Ty laska, kto by powiedział, że już masz dwóch szkrabków :) Aga, mój M właśnie w poniedziałek zaliczył zoo z babcią :D Kiedy wracacie, to zrobimy powtórkę? :) Iwku, zdjęcia super. Igor bardzo fajnie się "prezentuje" ;) Może po wakacjach łatwiej mu będzie wrócić do przedszkola. Chociaż ja też już drżę o tego mojego bohatera :? Dor, zazdroszczę, tak baaardzo pozytywnie wakacji. Zdjęcia piękne. Na poprawę humoru u mnie też historyjka z super wyrazem w wykonaniu Maćka: Mój małżonek poszedł kąpać M. No i już ma wyjmować syna z prysznica, podniósł głowę do góry i juz nie wiem, czy ciśnienie skoczyło, czy się uderzył i mówi: - kulwa, ale mnie ta głowa boli. Wyciąga M, owinął go ręcznikiem, ręcznik zjechał M do kostek, A do niego -weź się przesuń trochę, a M odpowiada -ale się kulwa zaplątałem 8) Pozdrawiam,e.