a może tak Świnoujście ????

05/09/09 19:36:18

Witam Moje dziecko zachwycone przedszkolem, chętnie chodzi, nie płacze, dziś rano wstała i też chciała do przedszkola. No ale żeby nie było tak super to dodam że od piątku ma katar i boli ją gardełko :( , to właśnie ta druga strona bycia przedszkolakiem. Mam nadziej że do poniedziałku będzie już OK, bo niestety nie mam nikogo kto mógłby zostać z nią w domu, a ja niezabardzo moge w tej chwili wziąść zwolnienie :roll:

a może tak Świnoujście ????

28/08/09 21:13:19

madziurka współczuję Ci bardzo, tzymaj się.

a może tak Świnoujście ????

31/07/09 22:39:04

Hej hej My to jak zawsze mało się udzielamy :oops: madziurka gratuluje fasolki i powiem że mi też marzy się już druga dzidzia, ale ostatecznie ciężko się zdecydować, więc myśle że najlepsze wyjście to mała wpadka :D Asix20 oj bieda Klaudia z tym ząbkiem, ale faktycznie dobrze że to narazie mleczaki. dorka* obejrzałam zdjęcia - Twoja córcia jest super :!: :!: :!: madziulka631 - trzymamy kciuki żeby siniak był malutki i szybko zniknął, bo moje dziecko przez chodzenie w spodenkach ma chyba z dziesięć na nogach, jak mały chłopak :lol: A ja w przyszłym tygodniu mam urlop :$%^: i mam nadzieje że będzie lepsza pogoda niż na naszym urlopie czerwcowym, kiedy to przeważnie lało. :roll:

a może tak Świnoujście ????

15/06/09 20:12:29

dorka* super zlocik i zdjęcia też śliczne, super widzieć tyle dzieciaczków w tym samym wieku razem :lol: Gratulujemy żłobka, teraz to się zacznie, to już kolejny etap naszych dzieciaczków. madziulka631 Twój synuś jest prześliczny, nie moge się napatrzeć na jego zdjęcie w podpisie, wygląda tak dorośle :wink: A ja już odliczam dni do urlopu, w piątek wieczorem wyjeżdzamy na zasłużony odpoczynek, już nie moge się doczekać :lol:

a może tak Świnoujście ????

27/05/09 22:48:49

madziurka- super że wyniki OK :$%^: , teraz możesz odetchnąć z ulgą :lol: