MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

15/12/07 10:30:00

W Gdyni po cesarce jeśli wszystko jest ok to wypuszczają po 4 dobie, dzień cesarki to doba zerowa. Mój maluch chowa się dobrze, je sporo, ale ile konkretnie to nie wiem, bo karmię piersią, zwykle opróżnia całą, ubranka 56 to już historia teraz 62 a lada chwila większe :) Śpi w łóżeczku, zasypia sam, nie chcemy go przyzwyczajać do spania z nami ani do usypiania na rękach bo później strasznie trudno odzwyczaić, a nie uśmiecha mi się lulanie 10 kg klopsika :wink:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/11/07 12:40:36

Kochane, ubranek wezcie ze sobą więcej niż jest napisane, lub przygotujcie w domku, żeby ktoś mógł Wam dowiezc, raz dziennie trzeba dziecko przebrać. Mi w szpitalu kompletnie nie przydały się kosmetyki dla dzidzi, bo pielęgniarki kąpią dzieci, jedynie pieluchy i chusteczki. Mój maluch ważył 4150g, mierzył 56 cm i dostał 10 pkt apgar :)

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

28/11/07 10:46:22

czesc :) My nareszcie w domu :) mialam zdac relacje wiec pisze :) NIE rodziłam w Wejherowie, zostalam potraktowana podobnie jak jedna z dziewczyn na poprzednich stronach, po KTG kazano nie pojawiac sie wczesniej niz w 42 tc lub w razie regularnej czynnosci skurczowej, bo oni NIE mają obowiazku mnie ani dziecka badac... na nastepne ktg pojechalam do Redlowa i zostałam z 5 cm rozwarciem i brakiem skurczy tydzien po terminie, nie chcieli mnie juz wypuscic, po kilku dniach badan i testach oxytocynowych nie dajacych zadnych efektow skończyło sie cesarką polecam redłowo tym, ktorzy nie chca sie dodatkowo stresowac tym czy w ogole ktoś się nimi zajmie.

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

10/11/07 11:44:32

Zielonooka, u mnie minął termin wg usg w czwartek a wg OM wczoraj no i czekam dalej ;) A info o czajniku jest na liscie p.t. "jedziemy do szpitala" którą dostałam w szkole rodzenia stad moje pytania :)

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

10/11/07 09:12:15

Byłam wczoraj na KTG w szpitalu, żadnej akcji nie było i wróciłam do domu :) mam już założoną kartę do porodu, więc teraz tylko czekam aż dziecko mi się zdecyduje :) Gosiaczek dzięki za info i jeszcze jedno, gdzie tam można swój czajnik podłączyć? w sali czy jest jakiś aneks?