OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

31/08/07 10:52:57

Chyba mnie wyrzucicie z tego forum, bo wpadam przeważnie gdy mam jakieś pytanko :oops: niestety moja królewna nie pozwala mi na siedzenie przed kompem. Tutaj ukłony w strone Paulus już Ci kiedyś pisałam, że super zorganizowana z Ciebie mamuśka - i co zajrze do Was to się to potwierdza. Jak Ty to robisz kochana? ja tak nie potrafię - nie dość, że nie mam czasu na forum, to sterta prasowania czeka, brak pomysłu na szybki obiad (bo tylko taki wchodzi w grę) i nawet zmywary nie mam czasu rozpakowac, a juz nastepna sterta w zlewie.... A pytanko mam do mamusiek, które są po chrzcie swoich pociech: brałyscie jakiegoś olsztyńskiego fotografa, żeby mieć bardziej profesjonalne zdjęcia? Jeśli tak to kogo mi możecie polecić? My wróciłyśmy dzisiaj do Enfamilu, bo po Bebiku moja córcia jeszcze bardziej ulewa :( w dodatku jest przez to bardziej płaczliwa. Madziu-j trzymaj się dzielnie, w wojewódzkim masz dobra opiekę, ale twój skarbuś powinien jesdzcze troszkę poczekać. Iwonko, Ellu, Paulus niedługo i ja dołączę do grona mamusiek pracujących. Niestety aż na 7 godzin i to 5 razy w tygodniu. Aż jestem chora jak sobie pomyślę :?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

30/08/07 08:57:42

iwonko z moją Karolinka jest tak (jak zapewne pamiętasz), że słabo przybiera na wadze. W ciągu m-ca to było ok. 400 g. W dodatku doszły straszne ulewania (chlusnięcia nawet kilka ray po jednym karmieniu). Zaczęłam ja dokarmiać Enfamilem AR (z polecenia pediatry), jadła go chętnie. Po tym mleku nie było ulewań, za to po piersi dalej chluśnięcia. Od 1,5 tyg. w dodatku zaczęła mi sie strasznie prężyc przy cycusiu i mogę ja tak karmić jedynie w nocy, gdy jest śpiąca lub w dzień gdy tylko się przebudzi, ale wtedy też zjada nie wiele. Po tygodniu dokarmiania przytyła 200 g. Już skakałam z radości, a tu niestety po kolejnym tygodniu tylko 50 g. Jestem załamana, w dodatku te prężenia przy piersi... Wczoraj zmienilismy mleko na Bebiko Omneo, zobaczymy. Już mi się wszystkiego odechciewa, w nocy budzi sie do cycusia co 2 godz, więc chodzę przy tym nie dosć, że zła to jeszcze padajaca na twarz z niewyspania. Ehhhh :(

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

29/08/07 12:51:46

pati00 dzięki :D

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

29/08/07 10:51:55

Mrówka, serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki ja wpadłam tylko z pytankiem: Wiecie może do kiedy p. Iwonka (od laktacji) jest na urlopie? Nie zaglądam na forum, bo mamy troszkę problemów z naszym skarbem, a czasu brakuje nawet na sen. Pozdrawiam was gorąco!!!!

MAJOWE MALUSZKI 2007

07/08/07 08:57:13

Witajcie kochane :-) Ja tylko na chwilke, bo mamy troszkę problemów z naszym maleństwem., wpadłam tylko, żeby was zapytać: Czy któras robiła posiew moczu dzidzi? Nam wyszedł wynik "mieszana flora bakteryjna". Nie wiem co to oznacza, a wizyta u pediatry dopiero w piatek. Czy to znaczy, że żle wyszedł wynik, bo np, przemylismy cewke tylko rumiankiem zamiast rywanolem. Nie ma zaznaczonych żadnych antybiotyków, czy to wiec oznacza, że wynik wyszedł dobrze tzn. nie ma infekcji, czy jest, czy tez trzeba wynik powtórzyć?