Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

22/08/09 10:05:55

Ania jestem ciągle i nadal :wink: Izu co napisałas w usuniętym poście, napisz mi na gg bo ja już nic nie kumam :roll:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

22/08/09 09:12:53

hej Temat z przenoszeniem już przerabiałyśmy :? Co z tego, że tamto forum jest póki co prywatne?? Skąd pewność, że w przyszłości nie zrobią tak jak tutaj?? Każda z nas pisząc na forum ma a raczej powinien mieć świadomość, że może to przeczytać każdy! Dla mnie logiczne jest, że w tych czasach wpisując np swój nick w google mogę znaleźć swoje posty. Nie rozumiem w ogóle tego oburzenia ogólnego i przenoszenia się gdziekolwiek gdzie prędzej czy później jak ktos będzie chciał to nas znajdzie. Jak ktoś będzie chciał mieć wasze zdjęcia to też je znajdzie bo co to za problem się zalogować. Może wtedy skopiować wasze zdjęcia do swojego komputera a później zrobić z nimi co zechce. Wystarczy tylko trochę znać się na zasadach działania internetu. a z toją Ama ma rozmawiać jeszcze z tego co przeczytałam więc to tylko od niej zależy czy wróci czy nie. Ja nie wiem za co ją wywalili więc się nie wypowiadam, chyba że mnie uświadomicie... :wink:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

13/08/09 08:18:53

hej Ja tak szybko bo musze mykać... Hoga zapomniałam ci napisać, ze Dawidek zachwycony Hubim i pytał kto to :D Toja no i fajnie sypialnia wyszła ale jeszcze czegoś tam brakuje :roll: Ja bym dała jakieś dodatki w kolorze jarzębinowym (bo taki kolor ściany prawda?) Ania ojojoj, biedna Igunia :( Musisz się wymknąć 5 min wcześniej :wink: Mika super, ze wygrałaś te buty :D Na pewno będziesz się świetnie w nich prezentować. Olla nie no, to twoje 12h to dla mnie masakra jakaś :? Izu pokaż sie w tym kombinezonie bo jakoś nie widzę tego, tzn nie wyobrażam sobie w ogóle jak to ma wyglądać :wink: ok ok nie wiem co jeszcze ale uciekam... aaaa co jest z Garofano????

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

12/08/09 14:49:44

sytris aaaa bo ja mam sznurkową i tam tak szybko by nie wszedł :wink:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

12/08/09 14:41:07

sytris :lol: :lol: :lol: :lol: się z babci uśmiałam Jatoszka nadal cię mdli?? Ania bo rower dobry powinien mieć ramę!(nie tylko koła) aluminiową bo wtedy jest lekki, shimano to jedna z najlepszych firm produkujących osprzęt do rowerów (przerzutki, manetki itp), siodełko żelowe jest najwygodniejsze a ten jest tani bo nie ma niczego co wymieniłam :lol: :lol: :lol: