WARSZAWA - PRAGA POŁUDNIE

11/02/08 16:26:06

Hej, Ja jestem z Pragi Północ ale ponad 25 lat mieszkałam na Pradze Południe na Ostrobramskiej więc znam Wasze rejony :D agus_w2 na wypadające włosy moja farmaceutka poradziła mi szampon Garniera. Nie widziałam go w żadnej drogerii ale może tak jak ja dostaniesz go w Aptece. Nazwy się dokładnie NERIL Haar-Reaktiv. mi pomógł i efekty były za 1,5 miesiąca. Śmiesznie to wygląda bo mam starą grzywkę i nową odrastającą 8) Skoro na Żnicza park zamnknięty to zapraszam do Praskiego i do ZOO to zaraz obok mnie. Z dnia na dzień jest coraz ładniej. Wiewiórek i sikorek całe mnóstwo. Moja córcia mogła by godzinami na nie patrzeć :shock:

Kwietniowe dzieciaczki:)

28/09/07 10:45:14

Cześć, Bardzo dziękuję za życzenia dla Irenki. Śledzę forum ale jakoś ciężko mi się "wbić" w rytm. Szczególne pozdrowienia dla dziewczyn z Wawy. Jeśli będziecie się wybierały do ZOO to piszę się na spotkanie bo mieszkam tuż obok Sylwia

Kwietniówki 2007 - zapraszam

04/05/07 15:13:24

CZeść, Melduje się po długiej przerwie. W telegraficznym skrócie: Dwa tygodnie spędziłam w szpitalu w oczekiwaniu na poród. Po terminie zaserwowano mi dwie oxytocyny i w końcu zadziałało. Moja Irenka urodziłą się 28.04.2007 o 1.32 z wagą 3330g i 51 cm. Od wtorku jesteśmy w domu elisia miałam przeczucie że nie trafisz na patologię więc nie nękałam Cię SMSami. Szkoda że tak Ci się ułożyło. Najważniejsze że już po wszystkim. Ja dziś byłam na zdjęciu szwów. Bałam się że będzie tłum a tu pustki na Karowej Pozdrawiam Sylwia

Kwietniówki 2007 - zapraszam

10/04/07 10:18:38

Żegnam sie dziewczyny - trzymajcie kciuki! :!: Właśnie zadzwoniła moja gin że ma dla mnie miejsce i mam przyjeżdżać. Mam nadzieję że nie będę długo tkwić na patologii.

Kwietniówki 2007 - zapraszam

10/04/07 10:02:24

olmeca mam cukrzycę ciążową i problemy z sercem a na dodatek we wczesnej ciąży przeszłam operację. :cry: W związku z tym moja gin kazała wybić sobie z głowy spontaniczny poród i kładzie mnie na patologii. Jeśli mała sie szybko nie zdecyduje przejść na drugą stronę to mogą też wywoływać :? Suma sumarum do terminu nie dotrwam choć bym chciała. Plus jest taki że dostałam od kardiologa zgodę na sn z zzo więc trochę przyoszczędzę szczególnie że opłaty za poród rodzinny w moim szpitalu dopiero co znieśli i położnej też nie można wynająć. Co ja z tą odłożoną kasą zrobię :wink: