krzywe nóżki

04/05/09 07:23:29

Witam man takie pytanie do was. moja 2 letnia córka ma krzywe nóżki to znaczy od kolan w górę są proste ale bardzo blisko siebie to znaczy nie ma między mini przerwy , natomiast od kolan w dół są krzywe tak jakby mają kształt beczki. Córka jak biegnie to tak śmiesznie to wygląda bo do góry są jakby złączone a na dole uciekają jej na boki. nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam . ale się zastanawiam czy to się zmieni .czy potrzebne są jakieś ćwiczenia. rok temu u córki stwierdzono szpotawość w jednej nóżki( w kostce jedna nóżka była krzywa ) teraz to zanikło ale zastanawia mnie wygląd całych nóg.

ubieranie

06/04/09 09:07:54

jak ubieracie teraz swoje pociechy? czy zakładacie jeszcze podkoszulki i rajstopki? zawsze mam dylemat czy nie ubieram mojego słoneczka ( 2 latka) za ciepło. czy już można nie ubierać podkoszulki i rajstopek? jak wy myślicie?

krew przy podcieraniu

31/03/09 12:27:37

mała piła na początku moje mleko, potem bebilon, zresztą do tej pory go pije( jakiś czas go nie dostawała w ogóle około 3 miesięcy ale teraz od 2 znowu je pije raz dziennie 150 ml.)

krew przy podcieraniu

31/03/09 07:23:28

troszkę się martwię ponieważ kiedy podcieram pupę mojej 2 letniej córeczki często oprócz resztek kału jest troszkę krwi. nie wiem czym to jest spowodowane. jak oglądam jej pupę to wszystko jest w porządku, nic nie widać żeby tam była jakaś ranka i krwawiła. córka wypróżnia się codziennie , czasem nawet dwa razy w ciągu dnia i raczej bez problemów to znaczy nie stęka i nie marudzi przy tym. :D . proszę o pomoc

gada, gada i nie ma końca

04/03/09 07:47:03

Witam . mój problem jest następujący : moja kochana córeczka ( 2 latka) nie przestaje mówic, no chyba że spi lub cos pije. Może dla kogoś wyda to się śmieszne ale tak poważnie to jest to trochę uciążliwe. np. nie mogę z nią iśc do kościoła, przeszkadza w urzedach , jak rozmawiam z kims przez telefon itp.poprostu buzia jej się nie zamyka. opowiada co widzi, pyta się o wszystko ,śpiewa piosenki i ogólenie ciągle wydaje jakieś dzwięki. Ja się ciesze że tak szybko wszytko łapie ale czasem chciałabym zeby nic nie mówiła. Nawet jak jesteśmy na dworze i jest chłodno i prosze ją żeby nie otwierała buzi ona nie reaguje i ciągle nadaje. Czy macie może jakiś sposób żeby nauczyc dziecko żeby było cicho ? jak ją prosze żeby była cicho i nic nie mówiła to ona powtarza po mnie i w sumie to jeszcze więcej gada i tak w kółko.