Racuszki z serków homogenizowanych

23/01/11 17:59:59

Brrrr...ja otworzyłam tylko na pierwszym poście i zrobiłam z ziemniaczanej, ojjj...ciekawe co wyjdzie ale nie ukrywam że mi ciśnienie skoczyło :cry:

PAŹDZIERNIKÓWECZKI 2009

13/01/11 17:22:04

Witam i ja po czasowej nieobecności! Gratulacje ciąż, rozpoznanych płci a przede wszystkim Kasi - narodzin Mateuszka! U nas wiele zmian w rozwoju, Tymek biega, piszczy, wychodzi bez problemu na kanapę, na krzesło, uwielbia piekarnik i kuchenkę , co jest moim utrapieniem w codzienności. Mówi: "am", gdy głodny, szeptem "aaaa" gdy sobie popije, mama, tata i gdzie. I jest rozkoszny. Jemy w zasadzie wszystko, z wyjątkiem mleka krowiego i pochodnych. W połowie grudnia wylądowalismy w szpitalu z powodu wysypki po antybiotyku. Potem przyplatało się coś a'la rota, tuż przed świętami MKM uprosił jednak o wypis do domu, a po paru dniach juz wołaliśmy lekarza do zapalenia płuc :? Na szczęście w świeta nastąpiło przesilenie i dziś już jesteśmy zdrowi. Z tym że ząbkujemy. Tymkowi wyładowały się ogromniaste dolna czwórka i to juz była siła złego na jednego. Teraz czekamy aż druga sie wyżnie bo juz się pcha. A ja siedzę z maluchami w domu, czasem lekko, czasem niewygodnie, ale póki co, do pracy jeszcze się nie pcham, no...zobaczymy jak to będzie. Tylko, właśnie, Ivoneczka, zaokrągliłam sie trochę, no bo piekę ciasta, raczę sie kawką...ojjj...jak tu trzymać formę? Byle do wiosny. ;)

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

12/01/11 15:48:22

Też myślę że najmniejszy to problem co za kartka, czy pocztówka czy robiona czy nie wiem co. Dużo, dużo zdrowia dla Bogusi i sił dla dzielnego Taty!

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

11/01/11 07:48:12

Dziobaku, trzymaj się, życzę powodzenia w niemałym sprawdzianie...myślę...jak już położysz dzieci, zrób na co będziesz miał ochotę, nawet jeśli miałbyś sobie popłakać. Myślę że masz prawo uwolnić emocje ;) Ale nie trać nadziei z oczu, bo ona jest najważniejsza. ;) Bardzo dużo osób prosi o zdrowie Bogusi, o siły dla Was, a to na pewno jakoś zaowocuje ;)

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

10/01/11 19:02:08

Ja też się modlę, o zdrowie, o siły dla Was!