Może teraz będzie dobrze??!!!

29/01/08 12:57:45

Już nie ma dzidzi.............................................................. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Może teraz będzie dobrze??!!!

28/01/08 20:32:19

DZIEKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE, MOżE CUDA SIę W ZYCIU ZDARZAJą I JAKOS PRZEZ TO PRZEJDę.........Przestałam plamić, ale i tak wizyta dopiero w czwartek jeszcze 3 dni i będzie już wszystko wiadomo.Wpadłam dziś w panikę i nakrzyczałam na ....Boga, to głupie ale ja go nie rozumiem o co mu chodzi dlaczego tak krzywdzi nas, to ma być jakaś kara ale za co???????? Przecież chce mieć dziecko stworzyć mu dom , napewno lepszy niż ja miałam i napewno więcej miłości w nim będzie, więc dlaczego tyle bólu , cierpienia :cry: Dbam o siebie nie pale ,nie pije i tak jest pod górkę.......Nie rozumiem tego świata i życia, czuję się jak w jakiejś klatce, niewiem co mam robic żeby zacząć normalnie mysleć i przestać się tak panicznie bać.Ja chce urodzić to maleństwo i kochać i przytulać i całować i uczyć i wspierać i życ dla niego, być przykładem dobrej matki,do końca będę walczyc nie podam się chociaż miałabym być przywiązana do łożka przez 9 miesiący!!!!!Tylko niech Bóg mi go nie zabiera, niech już nie zabiera nam naszych dzieci, on i tak ma ich tam dużo....Przepraszam za to co piszę jestem zła :x Na całą niesprawiedliwość w tym życiu.

Może teraz będzie dobrze??!!!

28/01/08 14:21:11

Leżę teraz w domu dawka lutieny 4 tabletki naraz i co 8 godzin mam brać. Plamienie silniejsze brązowe jak pojawi sie żywa krew mam do niego dzwonić.To juz koniec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Historia się powtarza :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nie przejde tego już nie dam rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111Boli mnie brzuch

Może teraz będzie dobrze??!!!

27/01/08 09:27:08

No i zaczęło się :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: od wczoraj wieczór mój śluz zmienił zabarwienie z białego na taki kolor capucino, to samo miałam w poprzedniej ciąży :oops: :oops: :oops: Najpierw były plamienia brązowe a później krew. :oops: Wiem że nie mogę źle myśleć ale się załamałam.......Ja nie chce żeby ta ciąża się źle skończyła nie chce :cry: Boje się panicznie, ja juz nie przejdę przez to drugi raz nie dam rady. :cry: :cry: :cry:

Może teraz będzie dobrze??!!!

26/01/08 14:38:13

Jestem już po wynikach i jest ok leukocytów brak :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D , dzwoniłam do gina i powiedział że teraz czekamy na usg 31.01, a wyniki są ok,ale ulga :) :) :)