MAJOWE MALUSZKI 2007

28/09/07 13:50:23

kajola do użytkowniczek ale nie wszystkich. akurat ty jesteś mąciwoda i do ciebie coś mam. chciałaś zawsze być adwokatem nawet nieproszona. i mało inteligentna bo nie czytasz ze zrozumieniem. i powtórzę jeszcze raz. dopóki nie dostanę bana od admina mogę pisać ile wlezie. nikt mi tego nie zabroni a na stówkę nie ty koleżanko.

MAJOWE MALUSZKI 2007

28/09/07 13:46:44

kurcze jedyna pragnąca zrozumiała o co mi chodzi. bo mnie zna.

MAJOWE MALUSZKI 2007

28/09/07 13:02:58

przepraszam dzien2 ale miałam cie za inteligentną osobę, która potrafi czytać ze zrozumieniem. chyba się pomyliłam. co do dziewczyn to napisałam już że nie chciałyśmy ich z wami rozdzielać a na stówę by tak było. bo na naszym forum dużo się psioczy na e-mama. a to by doprowadziło do konfliktów. po prostu. a nie chcemy nikomu psuć czegoś co budował. wystarczy że nam zepsuto. a poza tym na co ty się wkurzasz? na to że chcę załagodzić sytuację? ja poniekąd jestem częścią tej społeczności i też mam prawo dopóki nie dostanę po łbie od admina się na nim wypowiadać. a następna sprawa to chyba nikt nie mówił że jesteście głupie. tylko żeby coś zrozumieć trzeba chcieć to zrozumieć. jak się uprzesz na którąkolwiek z nas to nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu. a że mam do was szacunek kocham ludzi i uważam że jesteście wielkie i piękne to chyba nie jest obelga i KAżDA Z DZIEWCZYN KTóRA MNIE ZNA POTWIERDZI TO żE JA PO PROSTU KOCHAM LUDZI. A ZWłASZCZA MATKI Z DZIEćMI. A jak się chcesz dystansować to proszę bardzo. tylko nie wiem do czego. bo post był napisany z otwartym sercem. tylko teraz to już nie wiem do kogo. widzę że nie chcesz zrozumieć i pewnie wiele z was nie będzie chciało. ale to świadczy tylko o ciasnym umyśle. dzięki za współpracę. i błagam nie odpisujcie już na tego posta bo pewnie i ja będę chciała coś odpisać. a pora już zakończyć to wszystko. dzięki za te parę miechów ciąży i za poród rodzinny z WAMI. szkoda ze zostałam opatrznie zroumiana. a może wogóle niezrozumiana. trzymajcie się dziewczyny.pa.

MAJOWE MALUSZKI 2007

28/09/07 12:06:13

to mój ostatni post na majówkach. mukaa, basia, jolka i inne dziewczyny które zostały pominięte w zaproszeniu na drugie forum. tak się zżyłyście z dziewczynami z majowych maluszków że doszłyśmy wspólnie do wniosku że nie ma sensu żebyście patrzyły na nasze żale i biadolenie na temat forum e-mama bo po prostu byłybyście w głupiej sytuacji między młotem a kowadłem i na stówę powstałby konflikt następny. a to bez sensu. uraza i ansa nie jest skierowana do was. jeszcze raz powtarzam. po prostu chodzi o obsługę forum. a nie o użytkowniczki. były spiny nie z wami. mam do was wiele sympatii i szacunku a poza tym nie chcę werbować bo to nie leży w mojej gestii. myślę że wiele dziewczy się ze mną zgodzi że czujecie się tu dobrze i macie tu przyjaciółki które nie koniecznie chcą z nami dzielić swoje kłopoty. MY WAS NIE OCENIAłYśMY TYLKO FORUM E-MAMA. cenzurę, szczypanie się w język jak coś sie do kogoś ma, czy jak chce się z kimś podzielić na przykład takim banałem jak radość z kupionych na allegro majteki. tu nic nie wolno i dlatego nie chcemy tu pisać. a druga rzecz że rzeczywiście zrobiło się tu parę kółek wzajemnej adoracji i jedno zaszczekiwało drugie. dlatego wolałyśmy się usunąć. Jeszcze raz przepraszamy ale nie chcemy was stawiać w głupiej sytuacji i dlatego dałyśmy spokój z zapraszaniem. druga rzecz że nie mówiłyśmy o nowym forum żeby nikogo nie urazić. podczytywałyśmy po cichutku wasze losy i nadal cieszyłyśmy się z wami i z was. tylko niestety za każdym razem jak chciałyśmy coś napisać byłyśmy krytykowane i poniżane. więc też dałyśmy sobie spokój z tego powodu. nowe lepsze forum to nie jest kryrtyka was tylko tego co dzieje się na panelu administracyjnym. i tu moje słowa do amy. dopiero jak ci kolego posłałam to zacząłeś się interesować tym że ktoś do ciebie coś pisze. ile razy mnie olałeś? nie mówiąć o pytaniach do specjalistów. jak chciałam się zapytać o istotną dla mnie rzecz dotyczącą ciąży to prędzej bym się wykończyła niż dostała odpowiedź. tu niestety góra olewa dół. a jak dół zaczyna walczyć o swoje to góra zaczyna banować. każdy ma swoje racje. wiem że nie możesz ulegać niektórym pomysłom i niektórym prośbom ale bez przesady. to jest forum e-mama a nie e-ama. to jest stworzone dla nas a nie dla ciebie. my na to pracujemy żebyś ty miał w czym grzebać. to ty masz być tu dla nas a nie my dla ciebie. i jeszcze raz mówię i potwierdzam moje słowa. oprócz nielicznych wyjątków które niestety rozpieprzyły tą społeczność jesteście wielkie i piękne. szkoda tylko że same zorientujecie się o tym że tu nie jest fajnie (nie mówię o was tylko o forum) jak doświadczycie za jakąś pierdołę przykrości. tak jak ja między innymi. a co do serenity wiem że nie powinnam się już w tej kwestii wypowiadać ale chyba nikomu byś nie zaszkodziła swoim odejście ze stanowiska moda bo i tak na nim nic nie robisz.

MAJOWE MALUSZKI 2007

27/09/07 22:22:03

Kajola wiesz tak na prawdę to mnie grzeje to czy ona się poczuje do odpowiedzialności za słowa, ale zwróć uwagę na to że cokolwiek by się do Serenity nie napisało krytycznego to ty zawsze się wcinasz i stajesz murem a potem zbierasz joby. TO PO CO SIĘ ZA NIĄ WSTAWIASZ? nie rób tego będziesz mieć z głowy i nie będziesz miała zgryza. A ty pchasz się w awantury. zamiast przeczytać ze zrozumieniem i wyciągnąć jakieś wnioski, ślepo jedziesz za czyimś cytatem wyrwanym z kontekstu. Po prostu sobie odpuść. a ja powtórzę. ten tekst od plastusiaka był dany po to żeby wam nakreślć kto wami kręci. obłudna fałszywa osoba. pisze do nas żebyśmyu wróciły a potem wsiada jak wracamy. miałyście tego przykład po mnie. mirkornika zjechała za szczerość na gg. pytam się tylko która następna. po prostu się zastanówcie.