Laparoskopia - Wasze doświadczenia

11/05/07 17:57:59

Mankizowa zawsze tak jest jak się nie jest w skórze osoby chorej. Mój M też mi powtarzał że nie wszystko na raz. Borykałam się z tym przez 1,5 roku. Leczyłam się a on wciąż nie wiedział czy to jest odpowiedni moment :roll: bo wciąż wyjeżdrzał :!: Od pół roku staramy się i nic :cry: Ale razem :!: :!: Porozmawiaj ze swoim M szczerze i otwarcie, masz przed sobą pół roku, które my starciliśmy :( Musicie wiedzieć oboje o tym że nie jest pewne czy wam się w tym czasie uda. A jak się uda to co za różnica, wrzesień czy maj to tylko kwestia 3 miesięcy :wink: A o 3 miesiące dłuższe szczęście :D

nieregularna miesiączka. prosze lekarza o rade...

11/05/07 17:23:21

Jak mi się spozniała miesiączka, mój lekarz powiedział żebym czekała nawet do 3 miesięcy, a wywołać mam dopiero gdy będę się zle czuła. Od tamtej pory <styczeń> mam cykle po 40 dni. A teras ostatnio to przeżyłam koszmar :shock: bo dostałam @ 4 dni temu w 20 dniu cyklu. Zawsze cierpiałam na jej brak a tu niespodzianka :D Zobaczymy co z tym będzie dalej :? Jeżeli nie masz innych dolegliwości to poczekaj :wink:

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

10/05/07 21:39:50

Moje gratulacje :D Miłego przytulanka i oczywiście z golami :lol:

nieregularna miesiączka. prosze lekarza o rade...

10/05/07 21:27:27

Mogę stwierdzić że mam podobne problemy :D Mnie również pobolewaja jajniki w środku cyklu i wiem że mam owulację. Jednak co się okazało w styczniu moj pęcherzyk nie chce pęknąć bo potrzebuję dopalacza :lol: I to wydłuża mi cykl. A 1,5 roku temu że mam niedrożny jajowód :D Wierz mi wiele jest przyczyn braku @. Taka franca a tak ją chcemy :lol: :lol:

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

10/05/07 21:17:48

Kinnia Z tego co ja przeżyłam, uważam że nie powinnaś panikować. Nie wiem jakiego rodzaju jest ta trobiel ale ja miałam również dużą bo 5 na 6 cm. To była <jak to określiła moja lekarka> torbiel prosta, dostałam na nią Diane 35. Powiedziała mi że najpierw trzeba ją spróbować zasuszyć hormonalnie, jeżeli to nie zaskutkuje to będzie mogła kwalifikować się do usunięcia laparoskopowo. Po dwóch tygodniach miałam pierwszą kontrol i znikneła :D U znajomej przy pierwszym badaniu podczas ciąży też wykryto torbiel i przez miesiąc brała dufaston i znikneła :wink: