Dzieciaczki styczniówek 2007

26/02/09 23:26:12

Witam po długiej nieobecności :D Pokazałyśmy się w galerii, więcej nas na nk - jesteśmy w klasie styczniówek. Nie mam szans na przeczytanie tyluuuu stron więc przepraszam Was jeśli temat się już pojawił. Mam problemy z moją córcią na temat jej zaparć. Daję jej syrop polecony przez farmaceutkę normujący pracę układu pokarmowego i nic. Nawet czopek glicerynowy ostatnio jej nie pomógł. A to już 4 dzień :( idziemy do lekarza ale zapytam może coś wiecie a propos. Buźki!!

styczniówki 2007

25/02/09 21:08:57

Czy jest już taki dział dla naszych kochanych dwulatków?

Dzieciaczki styczniówek 2007

01/02/08 21:07:43

Lili mi się rozchorowała. Więc znów nici z częstych odwiedzin na forum :? Uciekam bo bardzo marudzi bidulka. Pozdrawiamy cieplutko!

Dzieciaczki styczniówek 2007

30/01/08 23:47:34

Dzięki serdeczne za info o klasie styczniówek. Zapisałyśmy się już. Oj coś nie mogę odszukać tego o niejadkach :smo: Filmiki cudne. Wielkie buziaki!!! Pożalę się teraz troszkę. Po ciąży (bardzo utyłam ponad 26 kg) nabawiłam się dyskopatii i ledwo chodzę takie mam bóle w kręgosłupie (czasem ni kroku zrobić nie mogę jak staruszka jakaś) a że nadal karmię cyckiem to nie mogę się leczyć. Powinnam schudnąć jakieś 8 kg ale coś nic a nic mi nie wychodzi. Straciłam silną wolę a Lili tak potrafi mi dać w kość, że już nie mam sił na ćwiczenia. Dobrej nocki :)

Dzieciaczki styczniówek 2007

30/01/08 15:14:25

magdulka: Sorki, ale nie wiem jak zmienić, nie wiedziałam że nie wolno linków wrzucać. Kiedyś było mozna chyba. Mam tylko opcję cytuj, nie ma edytuj... Moja córcia też ostatnio ma fazy na mamusiowanie: łażenie po mamusi, mordowanie mamusi i nakaz noszenia ma się rozumieć. Czasem jednak pokazuje jaka jest samodzielna i idzie sobie do innego pokoju. Sama. W kojcu siedzi króciutko i nawet jak jestem obok (wkładam ją jak np. smażę, mam kuchnię połączoną z pokojem) to i tak marudzi. My też nie myjemy ząbków, są na razie tylko dwa. To chyba za wcześnie... W nocy jest kilka razy cycek. Mam z tym też problem: otóż jak ja jestem z Lili to ona odrzuca inne jedzenie i tylko cycka chce. Jak zostaje z babcią to zjada inne rzeczy. perceive1977 Dzięki za miłe słowo. Proszę poradźcie co dawać jeść niejadkowi cycomaniakowi...