Niespodzianka, ciąża po 40-ce

15/04/13 08:35:01

W ten śliczny - wreszcie słoneczny dzień pozdrawiam wszystkie młode MAMUŚKI :papa: Mamy to niesamowite szczęście, że w naszym wieku możemy czuć sie młode, kochane i motywowane do nowych działań :lol: Wczoraj dostałam śliczne czerwone serducho narysowane na kolorowej kartce z podpisem dla MAMY - Michałek. W sobotę rano usłyszałam jakieś szmery w kuchni, po chwili Michałek skrada się do sypialni niosąc szklanki z sokiem i ciastem dla mnie i mężą. Postawił to na stoliku i smyk do swojego łóżka. Hmm, już dawno nikt mi nie podał śniadanka do łóżka. Pozdrawiam serdecznie.

Niespodzianka, ciąża po 40-ce

03/10/12 10:17:03

Puk, puk :) Witam bardzo serdecznie wszystkie Panie i Dzieciaczki oraz Rubiępol. Cieszę się, że będziesz miała dzieciątko, które postara się o to aby cała rodzinka była bardzo aktywna i nie myślała o upływającym czasie :D Znam to z autopsji. Wciąż czekam na osobę, która pobije mój wiek - ha ha ha :wink: Nadal jestem brana za babcię, chociaż młodsze dziewczyny mówią, że ich też nazywają często babciami. To chyba takie czasy, żę babcie wyglądają coraz młodziej. Wiosenko jak Wojtuś? Nutka jak zawsze pod ręką. Co u Twoich pociech? Minie też gratuluję :brv: Witaj Ivone - prawie 40 :) Pozdrawiam pozostałe Dziewczyny odwiedzające ten hm - nadal intrygujący temat. Chciałam wstawić zdjęcie M. ale zapomniałam jak to się robi :oops: Uściski.

Alergicy, asmatycy, leki wziewne

18/04/12 07:55:26

Witam! Ha, własnie prawie cały wieczór uzupełniałam dzienniczek i rozpisywałam informacje dla alergologa. Michałek ma alergie na roztocza i sieść zwierząt. Musimy chyba rozszeżyć te testy podstawowe. Słyszłam i jakiś nowych testach z jakimis płytkami ale jeszcze się tym nie zajęłąm. Po południu pojawiła sie u małego gorączka i tak do rana- mam oczy na przylepce i mętlik w głowie. U Ciebie alergia też tak umila życie ? Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Alergicy, asmatycy, leki wziewne

17/04/12 14:48:45

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedż. Muszę zrobic sobie rozpiskę o co mam pytać i tej alergolog bo jak wejdę to nic nie pamiętam :( Dla nas wiosna to nie jest dobry czas. Pozdrawiam.

Alergicy, asmatycy, leki wziewne

17/04/12 13:56:58

Witam Mamy alergików! Trafiłam na ten watek przypadkiem. Mam na imię Grazyna i ma 4,5 letniego synka Michałka. Mamy podobne problemy z alergia, takie same leki i takie same objawy. Jutro właśnie idę do alergologa po zmianę leków bo obecne nie pomagają małemu :cry: Od 2 tygodni nie możemy wyjśc na prostą. Szukam tematu o sanatoriach dla dzieci z astmą. My jedziemy od 19 maja do Dabek do ośrodka Cegielski. Czy któras z Was tam była? Pozdrawiam. Grażyna.