testowanie w lutym:)

26/02/07 10:29:51

Sorki nie zrozumcie mnie żle. Zazdroszczę ale w tym pozytywnym znaczeniu. Mam za sobą trudne leczenie, wycięcie jajnika, operacje i to wszystko w tym roku. Wiem że będzie mi baaaardzo trudno zajść jeśli jeszcze nie jestem. Życzę Wam z całego serca szczęśliwych chwil teraz z brzuszkami a póżniej z Maluszkami!!!

testowanie w lutym:)

26/02/07 10:19:56

Witajcie !!! Czytam Wasze posty z , przepraszam, zazdrością. Ja cały czas czekam na wstrętną @. Miałam dostac dzisiaj i narazie cisza tylko przede mną jakieś 14 godzin koszmar!!! Robiłam test w piątek wyszła cieniusieńka kreseczka, nie tylko ja ją widziałam he he he Zrobiłam dzisiaj i jest trochę szersza ale trzeba się dobrze wpatrzeć. Oczywiście mam wszystkie objawy, to moja druga " ciąża" i nie wiem czy nie zwariuję. Wiem że to już obsesja ale na tym forum jest 99,99% kobiet które chcą. Napiszcie błagam co robić. Mogłam zajść 15 więc teoretycznie to dopiero 1 tydzień pocieszam się jak mogę i jednocześnie dobijam. Dodam że w dzień kiedy miałam dostać @ "umierałam" z bólu a dzisiaj nic!!!

Moje obserwacje mojego ciała,a zajscie w ciąże-notatki

26/02/07 08:52:16

SALAMANKA!!!!! NIE PRZESTAWAJ OPISYWAC SWOICH OBSERWACJI NAM NIE ZAFASOLKOWANYM DUżO TO DAJę A I OD LEKARZA TEGO SIę NIE DOWIEMY. PANI MODERATOR SKORO JEST PANI W CIążY TO KTO PANI KARZE TO CZYTAC? TO JEST DLA NAS!!! I NIE MA NIC OBRZYDLIWEGO W śLUZIE BąDż W żYłKACH KOłO łECHTACZKI. TO NASZE CIAłO!! PANI TEż TAKIE NARZąDY POSIADA. PRZECZYTAłAM CAłY WąTEK SALAMANKI OD DECHY DO DECHY I ONA NAPRAWDę JEST WSPANIAłA !!!! DZIęKI CI ZA TO żE TUTAJ JESTEś SALAMANKO!!!!!!!!

dziwne sutki?

24/02/07 08:47:17

Witajcie Aniołki!!! Posłuchałam Was teoretycznie w 60 % nie poszłam na beta tylko zrobiłam kolejny ten sam trzeci test i WYSZŁO!!!! :lol: :lol: :lol: Dwie kreseczki, ta druga coprawda bardzo słaba ale JEST!!!! A tak na marginesie mam jednego jajnika prawego, 3.01 miałam operacje więc niech nigdy nikt nie mówi że ciężko jest zajśc w ciąże z jednym jajnikiem. W poniedziałek ide do gin tylko nie wiem czy cieszyc się już tak na 100%. Jeśli coś pójdzie na nie to się załamie. RZUCIŁAM PALENIE! Od 6 lat próbowałam a wystarczyły tylko dwie kreseczki żebym więcej nie wzieła papierosa do ust. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!!! Jesteście KOCHANE!!!!

dziwne sutki?

21/02/07 10:14:31

Zgadzam się z Tobą tylko jest druga strona prawdy u każdej z Nas inaczej rosną hormony ciąży. Każde laboratorium posiada inne wykresy bhcg. Z Wiki miałam podobnie. Test płytkowy wykazał mi ciąże w dniu spodziewanej miesiączki a gin zobaczył dopiero w 4 tyg.