Kiedy pierwsza miesiączka po porodzie?

15/05/07 11:09:26

Witam. Mój synek za tydzień kończy 8 miesięcy a ja nadal nie mam miesiączki. :D Super :!:

Rodzicie SAME czy z MĘŻAMI ?

08/03/07 23:00:39

Witam. To zależy czy partner będzie zaglądał tam gdzie nie powinien :) Podobno widok z bliska jest nieciekawy. Mój mąż stał po mojej prawej stronie, położna i lekarz stali przede mną. Jedyne co widział to, to jak położna kładzie mi na brzuch maluszka. Bardziej wystraszył się tego fioletowego stworka, który ze mnie wyszedł :) Szczerze polecam ale nie namawiam.

kolka a karmienie piersią

02/03/07 11:25:42

Kochane kobietki. Moim zdanie każda mamusia musi wypróbować preparat, który dzidziusiowi pomoże. Każdy maluszek jest inny. Preparaty, które stosowałam: - espumisan - esputicon - herbatka koperkowa - proszek troisty Nic nie pomagało. Pomógł Infacol. Wiem jednak, że nie wszystkim dzieciom pomaga. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, któryś zadziała. p.s. Mój mały miał straszne kolki, najgorsze było to, że jak pytałam znajomych to jakoś dziwnym trafem nikt tego nie przeżył. Obwiniałam się, że przez to co jem on ma takie problemy. Żyłam prawie na chlebie i wodzie. Dziś wiem, że tak już musi być. :)

ILE PRZYTYŁYŚCIE?

21/02/07 18:53:47

Ja przytyłam w ciązy 25 kg. Tak mi wszystko smakowało. Największy przyrost wagi był na samym początku. Zakochałam się w jedzeniu :) Teraz powoli wracam do swojej wagi, zgubiłam już 23kg.

Proszę o radę!!!

21/02/07 09:42:31

Ach te czkawki. Pojawiały się przeważnie gdy szłam spać. Strasznie męczące. Myślałam, że jak dzidzia się urodzi w końcu będę miała spokój. Niestety. Na samym początku miał okrutne czkawki 3 razy dziennie, cały podskakiwał. Teraz też mu się to zdarza tyle tylko że rzadziej.