GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

08/04/08 10:14:48

hej. szczerze mówiąc ja porodu bez męża sobie nie wyobrażam i nie chodzi tutaj o moment kuliminacyjny (to już bardzeiej od mężczyzny zależy czy chce zostać) bo wtedy kobiecie i tak jest wszystko jedno ale o cały przebieg porodu facet pamięta o oddychaniu kontaktuje się z personelem pilnuje wszystkiego a kobieta może skupić się tylko i wyłącznie na sobie właśnie tak ustaliłam z moim meżem że jak nie wytrzyma to po prostu ma wyjść żalu nie będę miała ale został i hmmmm nie można powiedzieć zeby oglkądał poród od strony głowy :oops: :oops: :oops: urazu nie ma i poowidzał że żałowałby gdyby go tam ze mną nie było dlatego bardzo dziwiłam się współlokatorce z sali poporodowej którą mąż zostawił w bólach w towarzystwie położnej pojechał do domu i wrócił na samo rodzenie główki :evil: :evil: :evil: po co???? żeby popatrzeć ? czy zeby przeciąć pępowinę i czuć się spełnionym ojcem?

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

08/11/07 18:09:42

tak dawno mnie tu nie było :wink:

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

23/10/07 08:29:44

hej. a ja już zupełnie olałam prasowanie nawet małego ciuszków nie prasuję :oops: Magdula ja na przykład pracowałam do 19 tyg. chciałam dłużej ale miałam skurcze i do domku na zwolnienie :) na początku trochę dziwnie się z tym czułam ale potem byłam zadowolona :) co do zakupów i urządzania pokoiku to my zaczęliśmy dość wcześnie w kwietniu przygotowaliśmy pokoik w maju kupiliśmy łóżeczko wózek mielismy już w czerwcu a rodzić miałm na początku września :wink: w sumie to do końca 7 miesiąca miałam całą wyprawkę gotową ale byłam zadowolona bo po pierwsze nie wydaliśmy od razu niw wiadomo ile kasy a po drugie to średnio uśmiechało mi się jedżenie po sklepach w upały w 8 i 9 m-c :wink:

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

19/10/07 14:19:13

Viola priv

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

19/10/07 14:10:47

Viola Franka ale ja wcale często nie ściągam tylko w nocy ostatnio muszę w dzień jakoś wytrzymuje ale w nocy tragedia jak mały śpi :twisted: bo u mnie ulga to min. 80 ml. z jednego a nie chcę go wybudzać bo wyspany Franek = Franek w dobrym humorze :) Matasiak nie chcę się mądrzyć bo masz większe doświadczenie z dzieciakami ale z tego co czytałąm to ten zapach u dziecka karmionego piersią też jest niepokojacy