Czerwcówki 2007 (2)

09/06/09 08:03:54

Witajcie znowu po przerwie, STO LAT WSZYSTKIM SWIEZO UPIECZONYM DWULATKOM!!!!! U nas przyjęcie się udało a tort był przepyszny, polecam firmę Blikle. Ja nadal zapracowana ale to już końcówka.Poza tym wzięłam się za badania, bo podupadam ostatnio na zdrowiu.A więc badania krwi, moczu, ekg, mam też skierowanie na rehabilitację stopy.Nie mogę sobie pozwolić na chorowanie, bo kto się zajmie dzieckiem? To mnie zmobilizowało do wizyt lekarskich i wyjaśnienia problemów spychanych na poźniej.No i jeszcze dentysta. Adas był już u denstysty.Pani bardzo go ośmieliła pokazując cały gabinet i pozwalając przyciskać wszystkie "guziczki" przy fotelu i nawet lać wodę.Wcześniej przychodziliśmy kilka razy żeby się z gabinetem oswoił.Co prawda sam nie otworzył buzi ale pani jakoś sobie poradziła, obejrzała ząbki - wszystkie zdrowe i pomazała pędzelkiem.Kolejna wizyta za pół roku. ELCIA: powodzenia, każdy popełnia błędy, oby tylko wyciągnąć z nich wnioski i naprawić co się da no i żyć spokojnie

Czerwcówki 2007 (2)

06/06/09 14:04:22

Witajcie dziewczyny, dawno się nie odzywałam ale nawał pracy to uniemożliwia, niestety. Dzisiaj swiętujemy urodziny Adasia (przypadają na 11.06), przychodzi dziadek, babcia, i ciocia z córką.Sami starsi ludzie ale Adas lubi towarzystwo dorosłych.Będzie obiad i tort - piesek.Zamówiłam w cukierni, wygląda fajnie. W czwartek wyjeżdzamy odpoczywać na działkę, będzie grill i znowu goście. Serdeczne życzenia urodzinowe dla solenizantów!!!!!

Czerwcówki 2007 (2)

26/05/09 08:17:27

Zaległe życzenia dla wszystkich dwulatkowych solenizantów :D :D od mamy Ellii i Adasia :kla: Ja wczoraj miałam dzień matki.Poszliśmy z małżem do teatru na musical Boyband.5 super przystojnych facetów tańczy i śpiewa w stylu Just 5.Nie mój typ muzyki ale faceci to ciacha po prostu.Szczególnie jedna scena super: panowie tańczą trochę rozebrani w deszczu (prawdziwa woda na scenie) a la miss mokrego podkoszulka.Zmysły szaleją.

Czerwcówki 2007

20/05/09 14:28:54

MARTAS: wibrator prawie mężatce? Toć po co on jej jak ma nowiutkiego chłopa dostać? :lol: Dziewczyny, jak się robi makaron z truskawkami i serem? Dodaje się do ugotowanego makaronu biały ser i truskawki i już?

Czerwcówki 2007

20/05/09 07:35:21

JESIEN: Anulka cudo :D Dzięki za miłe słowa.Wieczór był udany tylko krótki, bo restauracja była daleko i nie było gdzie zaparkować, pół godziny jeździliśmy w kółko.No i wróciliśmy wcześnie, bo dziadka trzeba było odwieźć do domu.A dzieć nie spał mimo późnej pory więc jeszcze usypianie było.Teraz jestem padnięta.