krzywe mleczaki

10/12/07 15:10:30

mam pytanie czy ząbki mleczne mogą wyrastać krzywo. Właśnie mojemu 11 miesięcznemu synkowi wyżyna się górna 2 i tak mi się wydaje nie rośnie w linii z jedynkami. Synek nie ssie palca ani smoczka więc ta przyczyna odpada. Jedynie to my oboje z mężem mamy wady zgryzu.

jąderka ?

13/10/07 21:14:45

Piotrusiowi nawet podczas kąpieli nie można wyczuć jąderek w mosznie co przedtem było normą

jąderka ?

12/10/07 19:39:44

Piotruś ma 9 m-cy, zauważyliśmy niedawno że nagle w ciągu 2-3 tygodni co stało mu się z jąderkami i moszną, wygląda to jakby miał powiększoną pachwinę a zmniejszoną mosznę, efekt jąderka wycofały sie z moszny, wyczuwamy je tam głębiej. Do tej pory i od urodzenia było wszystko w porządku, elegancka torebka i jąderka. Co to może być, bo chyba niezstapione jąderka to nie jest, a może tak?

podrażniona pachwinka !

06/08/07 10:43:44

Witam ! Zauważyliśmy od kilku dni u naszego 7 miesięcznego dziecka mocne zaczerwienienie w lewej pachwinie. Wygląda to jak otarcie może podrażnienie, pojwiają się czasem chrostki. Stosowliśmy różne maści, staramy się wietrzyć, ale nic nie pomaga. Może ktoś ma/miał podobny problem, jak sobie poradzić ? Drugi problem to sen Piotrusia. Ma już 7 miesięcy i spodziewaliśmy się że będzie spał coraz dłużej w nocy, ale niestety często się budzi z płaczem i trzeba go zabrać do nas do łóżka przystawić na chwilę do piersi gdzie zasypia i z powrotem do łóżeczka. Jak był młodszy to lepiej spał, boję się że może być tak że będzie musiał spać z nami w łóżku chociaż od początku staramy się aby spał w swoim.

jak odciagnac pokarm!

22/05/07 09:00:49

Nie rozregulujesz tak bardzo - organizm potrafi też zmniejszać ilośc produkowanego mleka gdy nie ma takiej potrzeby (najwyżej jak będziesz widzieć, że masz dużo pokarmu to trochę odciągniesz i zamrozisz napewno się przyda na różne okazje nie tylko związane ze studiami. W końcu ty też potrzebujesz czasem oderwać się od swojego maleństwa)