Mamusie z Łodzi :)

01/01/09 23:14:02

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DZIEWCZYNY!!!

Mamusie z Łodzi :)

16/09/08 11:22:21

Witam. :lol: 100 latek dla Olikowej!!!! Madzia dzięki! Będę próbować. No i faktycznie coś się suwaczek porąbał. :roll: Rybki niezły ninja. :D Też kiedyś miałam karate-kota.... nanusia ja też zauważyłam skarpetunie, ale stwierdziłam, że przy przeprowadzce to pewnie z ciuchów masz już niewiele....więc róż.... :lol: brzozakjak już mąż doradzi to normalnie... :yea: Dziewczyny uszy do góry i dość tych smutasów! Idę z Hanką na spacero-zakupy. Nara!

Mamusie z Łodzi :)

15/09/08 16:18:24

Witam i ja popołudniowo! U nas gil się zaczyna zmniejszać. Dobrze, bo w czwartek na szczepienia. Też chyba wpadnę do słonia po jakąś przejściową czapkę z uchamy, bo dziś Hance za bardzo ażurowa zsuwqała się z głowy. I wiało dziurami. A ja walczę z czymś w oku - łzawi od miesiąca jak cholera i nie wiadomo o co chodzi. Podobno może być na tle alergicznym, ale krople na alergię jakoś nie chcą pomagać. :cry: Monikams ja też chcę przepisy sałatek - nigdy nic nie wiadomo, kiedy może się coś nowego przydać. Dziewczyny dlaczego mi takie małe zdjęcia zawsze wychodzą z Image...? I nie ważne jaki rozmiar włączam, zawsze to samo? O co chodzi?

Mamusie z Łodzi :)

14/09/08 16:38:45

Witam niedzielnie popołudniowo. Raczula szczęśliwej podróży i udanego pobytu! monikams super tort (i wiem,że musiał być smaczny, bo od Dybalskiego zawsze smakują) i Emcia! Ale ona już duża kobita....Nadziwić się nie mogę nad tymi naszymi dziećmi, że tak szybko rosną...( nanusia twoje z resztą też!) kasiajas a patrzyłaś na łóżko w ikea. W prawdzie jest drewniane (ale możesz je przecież pomalować na różowo), ale co istotniejsze jest rozsuwane, tzn rośnie razem z dzieckiem. "Seria LEKSVIK rama łóżka bejcowana, lakierowana lita sosna. wymiar: 90-138 do 208 dł. wys.79cm, cena 399,95 zł. Materac kupowany oddzielnie." Sama zastanawiam się nad nim dla Hani. No i spokojnie będziesz mogła baldachim nad nim ustawić. Jest też ładne ale z metalu czarne, też regulowane za 245,95 (85-135 do 206, wys.91cm. seria MINNEN. przczolka foty super! A miesce gdzie? Też jestem na etapie zimowych butów, ale pojadę pod koniec września, bo np. na widzewie dopiero wtedy będą. A jesienne kupiliśmy w sierpniu na wyprzedaży w smyku. Natomiast kurtek ma pod dostatkiem, nawet kożuszek. Spodnie zimowe też są dobre z zeszłego roku, bo wtedy były za duże. Tylko jeszcze czapka, szalik i rękawiczki. No i może jakieś sztruksy.... A dla mamusi też coś by się przydało, np spódnica jeansowa, buty jesienne, jakiś swetr czy dwa, bo marzy mi się taki długi rozpinany i z paskiem. A no i coś jeszcze na chrzciny Hanki, bo mam spódnicę, buty, ewen. bluzkę, ale nie mam żakietu czy czegoś na ramiona, bo przecież zimno będzie. :roll: I nie wiem, czy dziecku jeszcze jakiejś narzutki wełnianej nie kupię, bo w sweterku to mi zamarznie.

Mamusie z Łodzi :)

12/09/08 21:11:55

Monikams My Hani kładliśmy: pieniążek, książkę, różaniec, długopis, nożyczki, łyżkę, myszkę od kompa i .....kurcze nie pamiętam czy coś jeszcze. :oops: :? A już pamiętam - błyszczyk do ust! raczulawyjazd z całą rodzinką? A zakupami i chłopem się nie przejmuj. W końcu chciał mieć rodzinę, no nie? :wink: A kobiety mają swoje potrzeby. nanusia jak remont? I w ogóle jak z waszym mieszkaniem? rybkispoko, rozumiem. kasiajas nnnno to nie ciekawie, ale może się pomylił czy coś? Mnie teraz okulista wykrył: astygmatyzm, dużą różnicę w wadzie wzroku pomiędzy oczami, i podobno jednym okiem trochę zezuję!!! No i mam zalecone okulary! A jeszcze parę lat temu miałam świetny wzrok. I jaki astygmatyzm. Jeszcez troche i dowiem się, że mam koklusz, łysienie plackowate i krótszą nogę. olindaobie fajne. Też Hani muszę kupić komplet na zimę. Chuba pojadę do wójcika. Moniś nie załamuj mnie takim menu, bo jak mój J. to przeczyta, to też będzie chciał! :roll: A może z białej kapusty? A tekst córki - bomba! A u nas 4 października - chrzciny Hanki! Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo mi inaczej dziecko zmarznie! :evil: No dobra musze już iść dziecię kąpać i zrobić miejsce dla J., bo chce popracować. Cholera, drugi komp z dostępem do internetu by się przydał w tym domu. Tylko kto za to zapłaci..... Buziaki , pa.