Czy mam sie już zacząć martwić????

24/10/08 16:10:58

Dziękuje za odpowiedź!! Mateuszek rozumie polecenia,czasem mam wrażenie że mnie nie słyszy..zwłaszcza jak mu czegoś zabraniam.... ?ogólnie wydaje mi sie że dobrze sie rozwija.Gaworzyć zaczął ok 6 miesiąca. Od kilku dni potrafi powiedzieć albo raczej pokazać jak robi kotek czy kaczuszka. Jeżeli chce żeby powtórzył np mama czy tata albo inny wyraz to tego nie robi.Nie powtarza za mną sylab czy innych wyrazów.

Mamusie i ciężaróweczki z Tychów i okolic;)??

21/10/08 12:40:53

Witajcie!! Dziękuje za pamięc i życzenia!!! Magda,Gosia cudne fotki!!Ale te nasze skarby rosną!!! Mój skarb wszedłw okres buntu dwulatka...jednym słowem jest okropny!!!Ciągle tylko histerie i krzyki czasem mam serdecznie dość.... Poza tym dalej nic nie mówi jedyne czego sie nauczył to jak robi kotek,kaczuszka ,krówka i autko :wink: Ciekawa jestem co tam u Mini????? Klaudia powodzenia z mieszkankiem!!!Trzymam kciuki!!Ja też marze o własnym M4 wystarczyłyby 3 małe pokoje tak ok 55 m2.Ech naraziew możemy pomarzyć :( Wklejam pare fotek!! [url=http://www.fotosik.pl:1isy5vsa] [/url:1isy5vsa] [url=http://www.fotosik.pl:1isy5vsa] [/url:1isy5vsa] [url=http://www.fotosik.pl:1isy5vsa] [/url:1isy5vsa] [url=http://www.fotosik.pl:1isy5vsa] [/url:1isy5vsa]

Czy mam sie już zacząć martwić????

21/10/08 12:33:59

Bardzo prosze jeszcze o odpowiedź specjalisty!!!! W sumie najbardziej na to liczyłam pisząc ten post :(

Czy mam sie już zacząć martwić????

13/10/08 21:20:59

Pediatra powiedział że synek ma czas do 3 roku życia...

Czy mam sie już zacząć martwić????

13/10/08 14:09:04

Witam!!! Mój synek w grudniu skończy dwa latka!! Większośc dzieci w tym wieku mówi już pojedyncze słowa a nawet składa proste zdania. Mateuszek nic nie mówi.Czasem sylabuje np ma-ma ...ale nie świadomie zwraca sie do mnie jako do mamy.Tak sobie "pod nosem" sylabuje. Czasem wydaje takie gardłowe dźwięki jak niemowlak.A tak poza tym nic :( Wiem że każde dziecko rozwija sie inaczej ale zastanawiam sie czu już powinnam coś z tym zrobić?? Czytam mu książeczki,mówie wierszyki ,naśladuje zwierzątka.Co jeszcze moge zrobić?? Prosze o rade! Będe wdzięczna!!