problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

21/03/08 14:18:39

PLUSZACZKUwysłałam Ci pytanie na pw jakbyś mogła bardzo prosze o odp.Z gory dziękuję :D

Kwietniowe dzieciaczki:)

29/11/07 19:30:11

Cześć :lol: U nas Madzia cały czas ma czaczerwienione policzki .Nie wiem od czego.Wydawało mi się że od banana albo od herbatki z hippa dzika róża z maliną ale nie podaje jej tego od dwóch dni policzki dalej czerwone .A dzisija na dodatek zauważyłam takie zaczerwienienie i szorstką skórę na jednej rączce.Lekarz powiedział że poczekamy jeszcze tydzien jak nie przejdzie zmieniamy mleko :cry: Denerwowałam się oststnio bo Madzia jka pełaza to rusza prawą nóżką a lewą tak jakkby odpoczywała ale wczoraj powiedziałm o tym naszemu lekarzowi i uspokoił mnie twierdząc że nie ma się czym martwić. :) atym bardziej panikować.Uważa że dziecko rozwija się prawidłowo i nie zauważył u niej jakiś nieprawidłowości z lewą stroną.

przy pełzaniu pracuje tylko prawą nóżką - czy to normalne?

28/11/07 08:04:20

Mam pytanie moja Magda przy pełzaniu zgina i pracuje prawą nózką ,lewą włóczy jakby za sobą .Czy powiinam się martwić?Czasami lewą nogą podczas pełzania też pracuje ale jestto sporadyczne.

Kwietniowe dzieciaczki:)

16/11/07 07:43:48

Dorotkaja włśnie po przeczytaniu twojego POSTA I Monisidoszłam do wniosku że to może morela :? Joana chomiczek nazywa się Bonifacy w skrócie Boni :lol: Nie wiem czy nam coś wyjdzie ze spacerku bo czały czas sypie :cry: Cieszę się że nie muszę jeździć samochodem.

Kwietniowe dzieciaczki:)

15/11/07 16:24:32

Hej Dziewczyny :lol: Byłyśmy wczoraj na wizycie kontrolnej i mała waży 8,5 kg .W ysypkę ma najprawdopodobnie od zółtka albo od moreli.Musimy smarowąc fenistilem .Moja Natalka dostała przedwczoraj chomika.bardzo się cieszy i ja też bo o psie mówi już trochę mniej :x Zamówiłam krzesełko dla Madzi na allegro coneco zodiac i dzisiaj przyszło .Fajne jest .Mała siedzi w nim jak hrabianka. Gosiaczekfajnie że mieszkanko już tu tuż.Ja pamiętam jak przeprowadzaliśmy się do naszego i też bardzo mnie to cieszyło.Teraz zowu chciałabym jaikiś domek :lol: Emilano wyobrażam sobie co przeżywałaś.JA Natalkę jeszce nie puszczam samą do szkoły bo to dopiero I klasa a po drugie szkoła jest dość daleko i kiepska do niej droga (brak chodnika) :? A i byłam u fryzjera i zrobiłam sobie ciemne włosy tak dla odmiany.Niestety nie wkleję Wam zdjęć bo przehandlowałam aparat a na nowy na razie ni ma kasy :cry: Musieliśmy opony zimowe kupić :x