Przychodnia na Warynskiego- prosze o porade

20/11/08 13:15:46

Witam Was serdecznie. Nie wiem czy swój problem powinnam umieścić akurat tutaj ale mam nadzieje ze mi pomożecie. Kilka dni temu poroniłam druga ciąże w 5 tyg. Dzisiaj byłam u lekarza i zalecił mi skierowanie męża na badanie nasienia. Wiem ze można wykonać te badania na Waryńskiego ale nie mogę znaleźć dokładnego adresu tej placówki. :roll: Czy któraś z was była w podobnej sytuacji i wie gdzie mam się udać? Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza? Jak tak to jakiego? Kobitki chodzą do ginekologa a faceci? Jak długo trzeba czekać na wyniki i jaki jest koszt wykonania tych badan. Mam nadzieje ze nie jestem za bardzo chaotyczna ale potrzebuje jak najwięcej informacji. Z góry dziękuje za każda informacje. Pozdrawiam.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

21/09/08 15:46:25

Niestety :? :roll: Jest jak byk jedna krecha. Trudno. Od środy zaczynamy na poważnie nasze staranka :wink:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

19/09/08 20:20:32

Sea a zrobiłaś test po spodziewanym terminie miesiaczki? Bo jeżeli wcześniej to może nie wyjść. Ja pamiętam że zrobiłam przy pierwszej ciąży test po spodziewanym terminie/okres nie przychodził/ i wyszedł mi negatywny. Dopiero beta dała mi 100% odpowiedz. Ja czekam do niedzieli. Już nie mogę się doczekać. Sea życze Ci zafasolkowania!! :D :wink:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

18/09/08 21:06:17

Widzę że temat się powolutku rozpędza. To dobrze. W sobotę lub niedzielę zrobię powtórkę testu. Na pewno dam znać jak wyszło. W razie nie powodzenia od środy zaczyna mi się owulka więc będziemy działać w tym temacie :twisted: :lol: . Dzisiaj lepiej się czuję. Już mnie nie mdli. Mam jakieś lekkie zawroty głowy. Zobaczymy. Jakieś to kurdę dziwne. Dam znać jak będę mieć nowe info.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

18/09/08 12:42:24

Wydaje mi się że przyszła o dwa dni za wcześnie. Okres był normalny. Ta druga kreseczka jest słabiutka. To by się nawet zgadzało ponieważ gdzieś wyczytałam że beta hcg produkuje się dopiero jak zarodek się zagnieździ. Nie wiem czy to prawda. Może wyszła ta kreseczka taka słaba ponieważ stężenie jest słabe i dlatego też miałam okres? Dzisiaj jest 3 dzień @ i prawie jej już nie ma ale ja zawsze mam krótkie. Jasny gwint nie wiem co o tym myśleć. Muszę teraz uzbroić się w cierpliwość :evil: . Nie cierpię tego :x