Poszukuję dobrego alergologa dziecięcego z Tarnowskich Gór

16/04/08 16:52:48

witam osoby z TG i okolic - macie może namiary na jakiegoś lekarza alergologa DZIECIĘCEGO (dobrego). Najlepiej prywatnego, bo z kasy to się nie doczekam. Chyba, że wiecie gdzie przyjmuje ktoś z kasy i nie trzeba długo czekać na wizytę. za wszystkie informacje bardzo dziękuję.

**Po mamusi, czy po tatusiu...kolor oczu?**

31/12/07 13:10:24

A u nas ja mam zielone ciemne, mąż zielone jasne natomiast synkowie - Bartek ciemno brązowe, a Miłoszek niebieskie!!! doszukałam się "dziedziczenia" - moja mama i jej rodzina (siostry i matka) mają niebieskie oczy, a więc Miłoszek pośrednio dziedziczy po mnie. natomiast ciocia mojego męża(siostra jego mamy) ma identyczny kolor oczu jak Bartek. Więc nie jest to takie proste z wypełnieniem tej ankiety ;)

żeńskie propozycje

29/11/07 08:49:38

z podanych propozycji bardzo podoba mi się Jaśmina (piękne!!), Kalina też może być, a reszta odpada - szczególnie Waleria!!!! - kojarzy mi się z kroplami walerianowymi (na uspokojenie) lub z piosenką "panno Waleriu pokarz mi...(czy coś w tym stylu) ;)

Michalina???

29/11/07 08:42:57

Michalina - śliczne imię. Mam przyjaciółkę Michalinę - bardzo fajna osoba znamy sie od podstawówki. Jej rodzinka używa skrótu Michasia, a jej mąż mówi Miśka, Misia. Michalinka jak najbardziej na tak !

Moja kumpela ma dylemat...Pola czy Hania?

29/11/07 08:39:24

HANIA ! Pola to jakieś takie bezosobowe - jak dla mnie. Jest krótkie to fakt, ale przeciez do dziecka często mówi się używając zdrobnień, a jak zdrobnić Polę ? Polcia, Polusia???? Hanna to co innego!!! :)