Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

16/01/09 14:04:41

Dzięki... Wiem, że Ciebie dotyczyły te plamienia, ale zastanawiam się czy to faktycznie może być zbyt niski progesteron ? Bo w moim przypadku to na 1 000 000 % z którymś z nas coś jest nie tak, a ja już 10-cio latka posiadam. Chociaż z drugiej strony przez 10 lat to się mogło zupełnie wszystko zmienić :( Ale nikt mi nie powie, że 2,5 roku starań, bardziej lub mniej intensywnych, i żadnych efektów to jest normalne !

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

16/01/09 13:44:30

[quote="Dropsia":1zjw9s72] 2. poczatek @ - badalas progesteron? moze jest za niski?
To brązowe plamienia na początku @ świadczą o niskim progesteronie ??? Mi od mniej więcej dwuch lat @ zaczyna się brązowymi plamieniami właśnie... Może dlatego, że progesteron za niski od 2,5 roku nie moge zafasolkować ? Asiulka_29 - skierowanie potrzebne ? Czy można tak samemu ?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

16/01/09 13:36:08

Cześć dziewczyny... Dawno mnie nie było, ale po każdym rozczarowaniu łapię doła i przez 3/4 miesiąca przekonuję sama siebie, ze tym razem koniec z nakręcaniem... :( I zwykle siadam, czytam to forum i znów się doszukuję :( Ten miesiąc na straty spisuję i może dlatego właśnie dziś tu jestem. Wiatropylnie się nie zachodzi w ciążę, więc tym razem nie liczę na żadne objawy :) Ale wracając do myśli przewodniej... : mam pytanko, gdzie i u jakiego lekarza mężczyzna może zrobic badania na płodność ??? Z góry dziękuję :)

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

18/12/08 15:28:23

OK :lol:

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

18/12/08 15:13:17

Aga - Masz rację... Jak się chce dziecka to koszty są nie ważne... Ciężko tylko temu pierwszemu wytłumaczyć, ze nie dostanie obiadu, bo mamusia musi do ginekolog iść :( Życie nie jest takie proste... Moja przyjaciółka właśnie w październiku wydała na lekarza ok. 800 zł i wymarzoną ciążę zaszła po jednym cyklu starań... Ale Ona mogła sobie wykupować zastrzyki po 100 za sztukę... Dla mnie 800 zł to większa połowa pensji :( A pisząc, ze traktuje mnie tak jak inne nie miałam na myśli, ze mnie olewa... Poprostu leczy, a nie pomaga zajść w ciążę. Nie wie, że bardzo bym chciała to i nie reaguje, że znów się nie udało :( Baranko - bardzo chętnie się z Toba wirtualnie do gin wybiorę :D