Czy to już poród??? Bardzo proszę o rady...

10/11/07 00:29:18

Dziękuję i wzajemnie. Mam nadzieję że u mnie się rozkręci. Przydałby się spacer albo kilka rundek po schodach :) Na spacer trochę za zimno i za późno a po domu nie chcę łazić żeby wszystkich nie pobudzić i nie wszczynać fałszywego alarmu.

Czy to już poród??? Bardzo proszę o rady...

10/11/07 00:25:19

Kurczę, już sama nie wiem. Próbuję sie dopatrzeć jakiejs regularności i juz niczego nie jestem pewna. Teraz wydaje mi się że są jakby przerwy z tym że w czasie przerwy ból nie ustępuje całkowicie tylko jakby malał.

Czy to już poród??? Bardzo proszę o rady...

10/11/07 00:10:35

Dzięki za odzew. Brzuch boli mnie tak u dołu, tak jak na okres. Może to śmieszne ale to moja druga ciąża, tylkoza pierwszym razem miałam wywoływany poród i też nie miałam przerw między skurczami, tylko był jeden ciągły ból. I co ty na to?

Czy to już poród??? Bardzo proszę o rady...

09/11/07 23:55:52

Witam Wszystkich. Jestem w 40 tc. Termin mam na najbliższy poniedziałek czyli 12 listopada. Wczoraj po poludniu wzięłam 2 łyżki oleju rycynowego żeby troszkę wspomóc naturę. Do wieczora nic sie nie działo, wogóle mnie nie przeczyciło, wręcz przeciwnie,wogóle nie mogłam się załatwić. Teraz ok północy obudziły mnie skurcze i takie jakby parcie na kibelek. Poszłam do łazienki i trochę sie załatwiłam, ale nie miałam mega biegunki jak to wyczytałam na tym forum, że powinnam mieć po takiej dawce oleju rycynowego. Mam skurcze, ale takie jakby ciągłe, bez przerw. są na tyle bolesne że nie mogę już zasnąć. DodAM ze jak leżę to są mocniejsze, a jak chodzę albo siedzę to trochę słabną ale tak całkowicie nie ustają. Błagam niech mi ktoś cos napisze. Wiem że żadna nie jest lekarzem ani jasnowidzem, ale bardzo proszę o jakieś rady i sugestie. Z góry brdzo dziękuję

Ruchy dziecka w 26 tc- pilne!!!

07/08/07 22:10:15

Witam. Czy to normalne że przez cały dzień nie poczułam ani jednego ruchu dziecka? i teraz też nic nie czuję? Strasznie się matrwię czy aby wszystko jest ok. Proszę o szybkie odpowiedzi