problemy z zajsciem w ciaze POMOCY

25/01/08 12:26:37

Witaj, Chcialam Cie pocieszyc i napisac o mojej kolezance. Ona miala 31 lat i miala miec usuniety maly miesniak na prawym jajniu ale jak ja otworzyli okazalo sie ze jest on tak duzy ze trzeba wyciac caly jajnik. Oprocz tego ma problemy z trzustka i nawet miala naswietlania na ta trzustke. Opowiadalo mi ze nie chciala zachodzic w ciaze i dlatego seks byl rzadko ( maz kierowca tirów ) ale doszlo do zblizenia w 6 dniu cyklu. I wyobraz sobie ze obecnie jej coreczka ma 2 lata, jest slicznym zdrowym dzieciem. Wydawaloby sie ze tyle przeciwienstw a jednak udalo sie . I tego tez Tobie zycze. Glowa do gory!!!!!!

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

13/01/08 10:47:08

Cześć dziewczyny, Aby podnieś Was na duchu pochwalę się że dwa tygodnie temu urodziłam synka, którego mam dzięki laparoskopii którą miałam 23 marca 2007 roku. Bardzo wierzyłam w powodzenie zabiegu i udało się i tego tez Wam życzę WIARY I NADZIEI, ja je mialam i pomogło. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!!

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

30/07/07 19:50:41

kate forster Wysłałam Ci długi list na priwa jak to było z moją laparo,nie taki diabeł straszny :)

Jak jest z tą temperaturką w ciąży?

30/07/07 13:38:19

ja zawsze mierzyłam tym samym termometrem i zawsze w pochwie, godzina pomiaru też była raczej ta sama i mimo tego czasami nic nie kumałam z tych temperatur

Jak jest z tą temperaturką w ciąży?

30/07/07 09:38:18

Aha jeszcze parę słów co do mierzenia temperatury. Ja to robiłam miesiącami,raz wychodziło że będzie owulacja, kolejnym razem wykres był tak pofalowany że nic na nim nie widziałam, jezdziłam na usg podczas owulacji, kupowałam testy owulacyjne i nic bez skutku. Potem miałam laparo(wszystko w normie) i pierwsza próba znowu nic, a temp ciągle mierzyłam i w końcu powiedziałam sobie DOŚĆ TEGO i z pomocą męża w kwietniu nie mierzyłam temp, nie byłam na usg, nie badałam śluzu, było ciężko bo ciągneło mnie że ho ho i początkiem maja okazało się że jestem w ciązy!Potem spytałam się mojego gina doktorze jak to jest z temp a on na to MAM TERAZ PACJENTKĘ KTÓRA PISAŁA PRACĘ MGR NA TEMAT PLANOWANIA I UNIKANIA CIĄŻY PRZY POMOCY TEMP ITD I OBECNIE PRZYCHODZI DO MNIE BO JEST ......5 RAZ W CIĄŻY A PLANOWAŁA TYLKO 2 DZIECI sama teraz głośno przeczy temu co pisała. Ja wiem że człowiek chciałby mieć coś namacalnego jak ta temp, śluz na dowód że jest ok ale czasem natura bawi się z nami. Mimo wszystko życzę Wam POWODZENIA!