Starajace sie po 35 - roku zycia

23/03/08 09:49:18

Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Starajace sie po 35 - roku zycia

14/03/08 18:20:41

Witajcie! Joanno zaproszenie przyjęte, własnie nadrobiłam lekturę. Pogodna mam nadzieje że Twoja córeczka lepiej się czuje. Mammi ja też chcę do Włoch choćby na jeden dzień :) Silvie mam nadzieję że nastrój masz lepszy, a co kupiłaś na tych zakupach ???? Emka mam nadzieję zę znajddziesz fajne mieszkanko, ale Ci zazdroszczę. :wink: A tak z innej beczki, moja znajoma bardzo zapragnęła drugiego dziecka, rozwiodła się, związała z Włochem, w tamtym roku poroniła a teraz jest w 3 miesiącu ciąży. Ma 44 lata, więc my tu jesteśmy dużo młodsze :lol: , głowa do góry i do dzieła. A gdzie jest Babajaga??????

Starajace sie po 35 - roku zycia

18/02/08 20:48:59

cześc kochane!!!!! dzisiaj jest mój szczęsliwy dzień, zdałam egzamin na prawko za pierwszym podejściem , nie wiem jak to zrobiłam, trafiłam na bardzo wyrozumiałego egzaminatora :wink: , który przymknął oko na niektóre moje błędy. A zarazem bardzo nostalgiczny dzień dzisiaj przypadałby mi termin porodu i cieszyłabym się maluszkiem, na pocieszenie zdałam egzamin, w innym wypadku byłoby mi bardzo przykro. :cry: Nad maluszkiem dalej pracuję i mam nadzieję ze tym razem się uda. Mammi trzymam kciuki... Joanno u nas dzisiaj śnieg i deszcz i zimno więc wiosny dalej nie widac, chociaz juz przylatują dzikie gęsi, więc lada chwila przybędzie. Alisso jak tam Twój Marcelek?? Emmko a co Twój mąż bedzie robił w Tokio jeśli mogę spytać i czy nie tesknisz jak wyjeżdża?? Pozdrowionka dla wszystkich. papa

Starajace sie po 35 - roku zycia

16/02/08 22:17:01

Witam!!! Babajago tak mi przykro, wiem co czujesz, ja jak byłam mała zawsze miałam jakies zwierze, mój kotek też zachorował i długo go pielęgnowałam zanim odszedł, straciłam też kilka piesków, jeden (mój najukochańszy) tez miał raka i mielismy go uspac, ale tego nie doczekał i sam odszedł, drugi na moich oczach wpadł pod samochód i dlugo nie mogłam się z tym pogodzić. teraz nie mam żadnego zwierzęcia, najbardziej boję się że znów się przywiążę i stracę je. Mammi trzymam kciuki 20.02, oby wszystko się udalo, będzie dobrze. Joanno nawet nie mysl o odejściu, bez CIEBIe to forum nie będzie takie same. Sylvie mam nadzieję że już wyzdrowiałaś??? Pozdrowionka dla wszystkich pozostałych. W poniedziałek mam egzamin praktyczny na prawko, nie umiem jeździć więc nie wiem po co tam idę, no chyba że zdaży się cud. Pozostaje mi tylko wiara, bo moje umiejętności wprowadzeniu auta pozostawiają wiele do zyczenia :( papa

Starajace sie po 35 - roku zycia

30/01/08 19:27:09

100 stronka :D Mammi trzymam kciuki, musi być dobrze, a że szef przedłuzy Ci umowę nie miałam żadnych wątpliwości. Joanno śliczna córka. Dzisiaj w wiadomościach pokazywali że w Nysie urodziło się dziecko ponad 6 kg. To 10 dziecko w tej rodzinie. mam nadzieję że i ja doczekam się tego drugiego ( nie musi byc takie duże), póki co dopadła mnie @ i rozpoczyna się mój 3 cykl staranek. mam nadzieje dziewczyny że spełnią się nasze marzenia i doczekamy sie naszych bobasków.