?????? MAJÓWECZKI 2015 ??????

03/06/15 20:26:31

Rudbekia jaki rytm? Hahahaha zupełna dezorganizacja! :D Młody je na żądanie. W nocy w zależności jak zje czy tylko chwilę i zaśnie czy pełne karmienie. Jak pełne to śpi 3-4 godz, jak tylko ledwo napije i zasypia to za 2 godziny kolejne karmienie. W 3 dni przybrał 160 g. Teraz kolejne ważenie po 2 tyg czyli 15.06. Najgorsze, że małemu dalej kikut się trzyma :/ Coś jakby lekko zaczynał odchodzić, ale jeszcze podejrzewam nie prędko :/ We wtorek znów położna przyjdzie zobaczyć czy odpadł. :/ Od kąd urodziłam już 5 wizyt w domu miałam położnej i pielęgniarki środowiskowej O_o Mały już co raz więcej nie śpi. Tzn potrafi 3 godziny nie spać. :o Tak z 3 razy dziennie ma przerwę w spaniu i zaczął już się rozglądać. Jeszcze nie wodzi wzrokiem za czymś, ale już głową kiwa i rozgląda, a nie ślepo patrzy w przód ;) Starszaki od pukać luzik z zazdrością. :) Ja lekko zorana tymi pobudkami. :/ Dziś spałam całe 6 godzin z pobudkami na karmienie. No luksus po prostu hahahahha Położyłam do łózka po 23, ale miałam pająka w pokoju (te skubane angielskie wielkie dziady) i byłam tak posrutana ze strachu że kolejny mi wyjdzie, że 1,5 godz usnąć nie mogłam :/ A o 6:30 Norbi obudził Laurę i mnie :/ Kasia urodziłaś? :) Coś się nie odzywasz, to może już po?:)

?????? MAJÓWECZKI 2015 ??????

25/05/15 14:25:50

Monika w końcu się ruszyło :) Super :) Od krzyża bo bóle krzyżowe :) Nie czekaj już, jedź :)

?????? MAJÓWECZKI 2015 ??????

24/05/15 12:06:56

hej :) Rudbekia u mnie dzisiaj pierwsza noc co obudziłam się w nocy ok, bo tak co noc zalana potem. My wczoraj byliśmy na pierwszym spacerku. Mały codziennie wieczorem ma 3 godziny gdzie chce spać przy cycku, co Go odłożę włącza syrenę, biorę do cycka, 2 ciumknięcia i błogo śpi. W dzień jest ok. Zje, przewinę, doje i śpi. Z 2 razy w ciągu dnia tak z pól godzinki nie śpi. W środę lekko się zażółcił, ale wg mnie już jest ok. Żółtość była minimalna, ale i Norbi i Laura też byli leciutko żółci, bez żadnych naświetleń. Gosiek powodzenia, żeby szybko poszło.

?????? MAJÓWECZKI 2015 ??????

21/05/15 19:23:53

Witam ponownie :) Olaoki dzisiaj 3 dzień po moim porodzie więc Kochana do dzieła :) Ja już bez płaczu :) Dziś cały dzień cycujemy, mały grzeczniutki i ładnie śpi :) Tylko mam taki nawał, że mimo że małego pokarmię to zaraz znów kamienie, laktator 2 lata leżał na strychu i coś go siekło :/ Mąż musi jechać mi kupić nowy. A czuję dalej kiepsko, znów coś mi chłodno jakbym stan podgorączkowy miała.

?????? MAJÓWECZKI 2015 ??????

21/05/15 09:57:53

hej :) dziękuję za gratulacje :) więc tak - wyszliśmy JUŻ wczoraj... trochę szybko uważam... we wtorek 2 razy miałam gorączkę i włączyli mi 2 antybiotyki oraz pobrali na bakterie wymaz z pochwy i posiew krwi. czuję kiepsko ponieważ z jednej strony ciągnie brzuch i bardzo bolą skurcze macicy a z drugiej naku*wia kręgosłup (w dosłownym słowa znaczeniu) :/ 5 wbić w kręgosłup niestety zrobiło swoje :/ wczoraj lekki baby blues mnie dopadł. Niuniek niespokojny - cyce pełne, naje się ale chce spać przy cycu, a jak dostanie butelkę to śpi ładnie. w nocy mąż dawał butelkę bo nie miałam kompletnie sił wstać ani nawet nie mogłam na boki przekręcać z bólu. mały je co 3-4 godz. później wrzucę zdjęcie bo na razie mam tylko na telefonie :) gratulacje Rudbekia i Margarites :) niech maluszki zdrowo rosną :) :brv: :bal: