co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

08/06/07 16:29:52

Dziewczyny współczuje wam teściów ( a raczej teściowych) ja ze swoją żyję jak z własną mamą może nawet lepiej :D , nie wtrąca mi się do małej nie nagabywuje mojego męża i wogóle jak przyjdę to się cieszy, zaraz coś mi daje do jedzenia a z Juleczką się ładnie bawi. Więc kobietki trzymajcie się i głowa do góry teraz jest lato troszeczkę OPTYMIZMU!!!!!

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

06/06/07 21:40:40

Cześć Składam Życzenia Wszystkim 9 - miesięczniakom żeby wam się wiodło w życiu, żebyście byli szczęśliwi z waszymi mamusiami i tatusiami, oczywiście sukcesów w dalszym waszym rozwoju byście dawali radość rodzicom codziennie i przez całe swoje życie!!!!!

Uwaga na Teletubisie!!!! Nie pokazujcie swoim dzieciom !!

29/05/07 17:44:19

przepraszam was jak kogoś obraziłam dwa pierwsze posty mnie zdenerwowały a jak słyszę o. R!!!!! to mi się w kieszeni nóż otwiera, To on jest chyba diabłem wcielonym żeby takie bzdury gadać ja nie wiem czemu go ludzie słuchają, bo gdyby go nie słuchali i byliby mądrzejsi nie byłoby tego tematu.

Uwaga na Teletubisie!!!! Nie pokazujcie swoim dzieciom !!

29/05/07 11:31:50

dziewczyny mówicie jak nawiedzone albo opętane przecież to jest bajka skierowana dla dzieci od roku do trzech lat jakie zdrowe dziecko pomyśli że tynki winki to p.....ł!!!!! To tylko wzmożona wyobraźnia własnie takich wierzących osób jak wy skłania ludzi to powtarzania takich głuuupot, jakoś ja się wychowałam na przykładzie żwirkqa i muchomorka którzy razem spali i moja inteligencja jest chyba mniejsza niż zero bo ja nigdy nie pomyślałam że to mogą być homoseksualiści tak samo jak ten teletubiś. Proszę was nie śmieszcie mnie. Powtarzam że to tylko bajka a dzieci tego nie rozumieją!!!!!!!!!

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

03/04/07 12:19:25

ŁAAADNA POGOOODA ????!!!!