neurolog dzieciec w toruniu

19/10/10 12:01:02

Dr Dorota Brygman, byłam bardzo zadowolona z wizyty.

Autyzm

19/10/10 11:19:41

Witaj Jamaiko dużo informacji o ośrodkach zajmujacych się terapią dzieci autystycznych znajdziesz w necie ale jeśli zależy ci na ośrodku w najbliższej odległości od miejsca Twojego zamieszkania to powinnaś skontaktować się z najbliższą poradnią psychologiczno-pedagogiczną działającą w twojej miejscowości . Tam udzielą ci wszelkich informacji na temat tego typu ośrodków. Pomóc też może lekarz neurolog. Czy twój dzieciaczek ma już zdiagnozowany autyzm?

*****Podwójne szczęśliwe mamusie******

23/01/10 23:35:38

Hej dziewczyny! Wpadam przypomnieć o sobie, widzę jednak że malutko też zaglądacie, pewnie tak samo zabiegane... U nas wszystko dobrze, chłopaki rosną i łobuzują, na szczęście mało chorują odpukać :D Oglądam wasze zdjęcia Marzenko,Sabinko,Joasiu na NK, dzieciaczki cudnie Wam rosną...pozdrawiam serdecznie!!!

*****Podwójne szczęśliwe mamusie******

30/08/09 19:14:51

[quote="Sabina":2wkspqd8]adamus5 :D dzięki lecę dziś po pieluchy to się rozejrzę za tym mlekiem :wink: ile ono kosztuje :roll: A ty które miałaś i jak szybko przeszła biegunka? Witam Was z rana mamusie :lol:
Sabinko, przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale ostatnio strasznie brak mi czasu i przyznaję że dłuuugo nie zaglądałam :oops: Ja kupiłam na biegunkę Kubie Humanę HN+ , oprócz tego nie dawałam żadnych leków, tylko dieta tzn.żadnego nabiału, zupki tez bez śmietany, i pomogło. Nirestety mleczko drogie ponad 30 zeta :?

*****Podwójne szczęśliwe mamusie******

18/08/09 22:32:04

Sabinko- jeśli mogę coś poradzić w sprawie biegunki bo ostatnio ten temat bardzo długo przerabiałam to zmiana mleczka - nawet nie wiedziałam że teraz są takie specjalne dla dzieci z biegunkami: Humana HN+ lub Enfamil 0-lac . My stosowaliśmy smectę i nifuroksazyd, nic nie pomagało. Kuba jak sie okazało miał biegunke poinfekcyjną i zmiana mleczka na jakis czas była strzałem w 10 :)