Mamusie z Walbrzycha i okolic.

19/11/07 16:53:33

Iza Wlasnie wrocilam od tego lekarza. Jedynie moze pomoc mi w ten sposob, ze jutro kladzie mnie na oddzial. Nie moze podwazyc kompetencji mojego lekarza. Super lekarz. Wzbudza zaufanie i widac, ze jest dobry, bo ciezko dostac sie do niego. Jakas opatrznosc czuwa nade mna i moja corka, bo udalo mi sie dzisiaj do niego dostac. Dziekuje za zainteresowanie.

HBS dodatni w ciąży a przy okazji gronkowiec i paciorkowiec

19/11/07 16:12:50

Łapaczynka Dziękuję za informacje. Do poradni zakaznej raczej juz nie dojde. Jutro ide do szpitala, bo tylko w ten sposob moge dostac antybiotyk. Bylam dzisiaj prywatnie na konsultacji u lekarza. Nie moze podwazyc kompetencji mojego lekarza prowadzacego. Jego zdanie jest takie, ze powinnam dostac antybiotyk, ale on nie moze mi tak go dac. Inaczej jak polozy mnie na obserwacje do szpitala i wtedy ewentualnie moze podjac taka decyzje.Nie mam wyjscia i jutro klade sie do szpitala. Moze juz z niego wyjde razem ze swoja corka.

Mamusie z Walbrzycha i okolic.

19/11/07 11:23:32

Mam pilne pytanie. Potrzebuję dobrego ginekologa, najlepiej który pracuje w szpitalu w Wałbrzychu. Musze isc na konsultacje, bo moj obecny lekarz mnie totalnie olal. Z wynikow wyszlo, ze mam gronkowca, paciorkowca i dodatnie hbs. Znajoma polecila mi Jastrzebskiego?? Prosze o jakakolwiek odpowiedz, bo zwariuje, a porod jest blisko, bo wedlug usg jestem juz w 38.4 tygodniu

HBS dodatni w ciąży a przy okazji gronkowiec i paciorkowiec

19/11/07 10:36:17

Dziękuję za odpowiedzi. Dzięki wam mam jakąś wiedzę na ten temat, bo mój lekarz totalnie mnie olał. Na wyniki z posiewu stwierdził, że każda kobieta ciążarna ma zmienioną folorę bakteryjną i on nic nie pokojącego nie widzi. Antybiotyku mi na to nie da, bo i tak jestem na niego odporna. Stwierdził tylko, że w dalszym ciągu mam duże upławy (jakby dla mnie to była jakaś nowość) i że na to mi da Gynalgin i za 2 tygodnie do kontroli. Jeśli chodzi o ten dodatni hbs t to badanie dwukrotnie potwierdziło, taki wynik. Lekarz stwierdził, że on nic nie może zrobic i ze bede rodzila na oddziale septycznym. Musze zmienić lekarza i nie wiem co robić. Czy iść tylko na konsultacje do jakiegos ginekologa prywatnie?? Czy iść do lekarza rodzinnego albo do poradni chorob zakaznych??A co z moim mezem?? On tez powinien przejsc badania, tylko nie wiem jakie?? Tez ma zrobic hbs i czy ma za to placic, czy moze dostac skierowanie np. od lekarza rodzinnego?? Przepraszam, że tyle pytń, ale nie mam się kogo zapytać, a każda odpowiedź jest dla mnie cenna.

HBS dodatni w ciąży a przy okazji gronkowiec i paciorkowiec

16/11/07 17:27:21

Jestem w 37 tygodniu ciąży i przed chwilą dowiedziałam się, że mój wynik HBS jest dodatni. Czy któraś też tak miała?? W zeszłym roku robiłam to badanie i wyszło ujemne. Teraz musiałam powtórzyć, bo tamto było nieaktualne. Nie chcę zakładać dwóch tematów, więc zadam drugie pytanie. Zrobiłam posiew z pochwy i wyszły mi: 1. enterococcus faecalis (++) - paciorkowce kałowe 2. staphylococcus aureus metycylinowrażliwy MLS (+) - gronkowiec złocisty Czy przy tych wynikach jest możliwy poród naturalny?? Jak powinnam być leczona?? Do lekarza zapisałam się na poniedziałek. Proszę o jakąś odpowiedź, bo do poniedziałku zwariuję, albo urodzę.